Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L2100687
Plint uni wit glanzend DF 324 decorprofiel 17
voor alle vloeren, B x H: 14 x 70 mm, 238 cm lang, cliptechnologie
Stukprijs (2.38 m):€ 9,99 Prijs per m: adviesprijsLevertijd: 7-12 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
MEISTER plint decor Decorstrips met stabiele MDF-kern voor alle vloeren Bijzonder...meer
MEISTER plint decor
Decorstrips met stabiele MDF-kern voor alle vloeren
- Bijzonder belastbaar
- Stabiele MDF-kern
- Bekleed met folie van hoge kwaliteit
- Hoge oppervlakkwaliteit
Bijzonder montagevriendelijke cliptechnologie: De plinten worden eenvoudig aan de plintclips bevestigd en zijn eenvoudig op elk moment weer te verwijderen. Bovendien zijn de plintclips met kabelgeleidingsdiepte (als optie verkrijgbaar) ideaal voor verborgen kabelgeleiding
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Schaduw: | helder |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | geen gegevens van de fabrikant beschikbaar |
| Kleur: | Wit |
| Leveringsomvang: | 1 stuk komt overeen met 2,38 m |
| Decorbenaming: | 324 |
| Decor: | Wit glanzend |
| Lengte (cm): | 238 cm |
| Type bevestiging: | Clip montage, Schroeven, Nagelen, Lijmen |
| Plintprofiel - Hoogte (mm): | 70 mm |
| Plintprofiel - Breedte (cm): | 14 mm |
| Plintprofiel (B x H): | 14 x 70 mm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Plint uni wit glanzend DF 324 decorprofiel 17"
Beoordeling schrijven
-25% korting
Gemaakt in Duitsland
Inhoud
2.694 m²
(€ 40,38 / pakket)
€ 40,38
adviesprijs
€ 53,61
-31% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 45,18 / pakket)
€ 45,18
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 49,70 / pakket)
€ 49,70
adviesprijs
€ 51,75
Inhoud
6.5 m²
(€ 76,99 / pakket)
€ 76,99
adviesprijs
€ 82,90
Inhoud
5.5 m²
(€ 43,99 / pakket)
€ 43,99
adviesprijs
€ 45,90
Inhoud
5.5 m²
(€ 43,99 / pakket)
€ 43,99
adviesprijs
€ 46,90
-52% korting
-23% korting
-15% korting
Inhoud
1.387 m²
(€ 37,44 / pakket)
€ 37,44
adviesprijs
€ 44,25
Waterbestendig
Inhoud
1.293 m²
(€ 36,19 / pakket)
€ 36,19
adviesprijs
€ 39,95
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 44,84
-18% korting
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 50,25
-51% korting
Inhoud
1.801 m²
(€ 27,00 / pakket)
€ 27,00
adviesprijs
€ 55,65
Laatst bekeken