- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Ringrubbermat – zwaar belastbaar, op maat gesneden
22 mm dik, mogelijk van 100 x 100 cm tot 100 x 600 cm, zie maattabel
Stukprijs adviesprijsRinggummimat zwaar belastbaar, 7,5 m²
- Hoge elasticiteit
- Gewrichtsvriendelijk
- Antislip oppervlak
- Geschikt voor zware belasting
- Weerbestendig
- Voor buiten- en binnengebruik
- Dikte: 22 mm
- Vaste breedte: 100 cm
- Lengte: vrij te kiezen (100 - 750 cm)
- Zwart
Materiaal
Deze ringgummimat bestaat uit natuurrubber, een hernieuwbaar en recyclebaar natuurproduct. Daardoor is de productie van natuurrubber duurzaam en hulpbronnenbesparend. Bij de vervaardiging van natuurrubber worden plantaardige elastische polymeren door vulkanisatie tot rubber verwerkt. Dat maakt rubbermatten van natuurrubber in vergelijking met synthetisch geproduceerde rubberproducten elastischer, beter belastbaar en duurzamer.
Toepassingsgebieden
De toepassingsmogelijkheden van de ringgummimat zijn dankzij de speciale honingraatstructuur en het robuuste materiaal vrijwel onbeperkt. Bij gebruik buiten, bij de ingang, in de tuin of op het terras kan water via de gaten weglopen en wordt plasvorming zo voorkomen. Het stevige natuurrubber verwijdert betrouwbaar vuil van schoenzolen en is in de stal of garage onmisbaar. Het antislip oppervlak van de rubbermat zorgt in sneeuwrijke gebieden en zelfs bij ijs en gladheid voor de nodige veiligheid bij het lopen. Bovendien is de ringgummimat zeer slijtvast en bestand tegen zware belasting, waardoor hij ook ideaal is voor opslag- en productiehallen. Slechte weersomstandigheden en extreme temperaturen deren haar niet, zowel binnen als buiten.
Meterwaar uitgelegd
De ringgummimat is als meterwaar verkrijgbaar en kan individueel op maat worden gesneden. Ze heeft een vaste breedte van 100 cm, de lengte is vrij te kiezen tussen 100 en 750 cm.
Let op bij maatwerk
Bij maatwerk kunnen, afhankelijk van het materiaal, maatafwijkingen tot ±5% optreden.
Maatwerk wordt speciaal voor u geproduceerd en is daarom uitgesloten van retournering.
Specificaties
| Breedte (cm): | 100 cm |
| Lengte (cm): | 100 cm |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Natuurrubber |
| Toepassingsbereik: | Vloer |
| Dikte (mm): | 22 mm |
| Leveringsomvang: | Rubber ringmat |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |