Artikelnummer L4800900
Rubberen stalmat
17 mm dik, 122 x 282 cm, dichtheid: 1,25 g/m³
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 60-90 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Laatst bekeken
Levertijd: 60-90 werkdagen
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 182 cm |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Natuurrubber |
| Dikte (mm): | 17 mm |
| Leveringsomvang: | 1 x rubberen stalmat |
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |