Rubbertegel 45 mm
B x D x H: 19,5 x 16 x 4,5 cm, valdempende vloerbedekking
Stukprijs adviesprijsValbeschermingsmat antislip in verschillende kleuren 19,5 x 16 cm dikte 45 mm
- Voor spot, speelplaats & stal
- Robuust & zwaar belastbaar
- Hoge elasticiteit
- Antislip-oppervlak
- Weerbestendig
- Dikte: 45 mm
- Afmetingen: 19,5 x 16 cm
- Verschillende kleuren
Materiaal
De rubbertegels bestaan uit geperst rubbergranulaat. Daardoor zijn ze bijzonder schokabsorberend en geluidsdempend. Door de materiaaleigenschappen zijn ze gegarandeerd bij elk weertype geschikt voor buitengebruik en ook bij nattigheid antislip.
Functie
Een valbeschermende vloerbedekking is bij kinderspeeltoestellen zoals speeltorens, klimrekken, glijbanen en schommels zeer geschikt. Ze vangt een val op en voorkomt verwondingen door schaafwonden of kneuzingen. Rubbertegels zijn bovendien duurzaam en kunnen dankzij hun H-vorm eenvoudig als straatstenen op een vlakke ondergrond worden gelegd en indien gewenst verlijmd.
Toepassingsgebieden
Een vloerbedekking van rubbertegels is daarnaast in veel andere gebieden praktisch en zinvol. Bijvoorbeeld op sportvelden en atletiekbanen, in de fitnessstudio, in stallen, stalgangen en maneges of in de landbouw.
Specificaties
| Dikte (mm): | 45 mm |
| Breedte (cm): | 16 cm |
| Lengte (cm): | 19,50 cm |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Rubbergranulaat |
| Toepassingsbereik: | Speeltoestellen |
| Afmetingen product (L x B x Z): | 19,5 x 16 x 4,5 cm |
| Legtype: | Drijvend |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |