Artikelnummer B7120088
Schommelhaak voor 9 x 9 cm schommelbalk
B x D x H: 90 x 35 x 232 cm
Stukprijs € 21,90Levertijd: 10-17 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Laatst bekeken
Levertijd: 10-17 werkdagen
Veilig spelen en onbekommerd plezier hebben de hoogste prioriteit.
| Lengte (cm): | 9 cm |
| Breedte (cm): | 3,50 cm |
| Afmetingen product (L x B x H): | 9 x 3,5 x 23,2 cm |
| Hoogte (cm): | 23,20 cm |
| Fabrikant: | KARIBU |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Materiaal: | Metaal |
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |