Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer B7120390_V
Speeltoren Lotti
B x D x H: 303 x 370 x 272 cm, incl. dubbele schommel + zandbak + accessoires, andere varianten beschikbaar
Stukprijs vanaf € 535,90Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 291 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Breedte (cm): | 107 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Diepte (cm): | 107 cm |
| Fabrikant: | KARIBU |
| Serie: | Lotti |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Platformhoogte: | 125 cm |
| Wanddikte (mm): | 18 mm |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Houtsoort: | Sparren |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Dakvorm: | Zadeldak |
| Aantal palen: | 6 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Paaldikte (cm): | 6,8 x 6,8 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek (B x D): | 107 x 107 cm |
| Dakbedekking: | zonder dakbedekking |
| Benodigde shingles: | 1 pakket (optioneel) |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Speeltoren Lotti"
Beoordeling schrijven
-59% korting
-59% korting
-21% korting
-23% korting
Laatst bekeken