Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
-20% korting
Afb. toont artikel incl. glijbaan (niet inbegrepen)
Afb. toont artikel incl. glijbaan (niet inbegrepen)
Afb. toont artikel incl. glijbaan (niet inbegrepen)
Artikelnummer L7120880
Speeltoren Smart 1 grijs-wit
B x D x H: 343 x 258 x 254 cm, incl. Zandbak + tafel, incl. Dubbele schommel + accessoires
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
FUNGOO speeltoren Smart 1 grijs/wit
Speeltoren met dubbele schommel, picknicktafel, ladder,...meer
FUNGOO speeltoren Smart 1 grijs/wit
Speeltoren met dubbele schommel, picknicktafel, ladder, zandbak, verrekijker en stuurwiel
- Spel en plezier
Deze speeltoren biedt unieke ervaringen. Via de ladder met afgeronde metalen sporten bereikt men eenvoudig het overdekte platform (ca. 80 x 130 cm). - Inclusief overdekte zandbak
Naast de speeltoren bevindt zich een kleine zandbak met een zitplank. Het verlengde zadeldak boven de zandbak biedt bescherming tegen regen en zon. Wij adviseren een dakbedekking met shingles of zelfklevende dakfolie. - Inclusief picknicktafel
Onder de speeltoren bevindt zich een tafel met twee banken, ideaal voor een picknick of een tekensessie. - Inclusief dubbele schommel
De dubbele schommel met een schommelbalk van 9 x 9 cm is uitgerust met twee rode schommelzitjes. - Inclusief telescoop en stuurwiel
Voor nog meer speelplezier zijn een speelgoedverrekijker en een stuurwiel inbegrepen. - Inclusief schommelankers + handgrepen
De benodigde grondankers voor de bevestiging van de speeltoren en vier handgrepen zijn inbegrepen. - Voorbehandeld in kleur
De basisconstructie van de speeltoren is bijzonder weerbestendig. De massieve 7 x 7 cm dikke palen van stevig naaldhout zijn reeds geschilderd in grijs/wit. Voor een lange levensduur adviseren wij om vóór de eerste winter na montage een nieuwe houtbeschermingslaag aan te brengen. - Eenvoudige montage
De meegeleverde montagehandleiding is duidelijk en maakt een snelle opbouw mogelijk. De speeltoren kan worden uitgebreid met een glijbaan. - Natuurlijke oppervlakte-uitstraling
De speeltoren is behandeld met een lasuurverf die het hout beschermt en tegelijkertijd de natuurlijke houtnerf zichtbaar laat. De grijze en witte kleur is daardoor niet volledig dekkend, maar bewust licht transparant – voor een natuurlijke, authentieke houtlook met een uniek karakter.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 254 cm |
| Fabrikant: | Fungoo |
| Serie: | Smart |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 10 jaar |
| Buitenmaten: | B x H: 342,9 x 258,3 cm |
| Platformhoogte: | 126 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt / gelazuurd |
| Aantal palen: | 6 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Grijs / wit |
| Paaldikte (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte schommel dwarsbalk (cm): | 9 x 9 cm |
| Leveringsomvang: | Speeltoren, tafel, zandbak, dubbele schommel, 2 schommelstoelen, 6 schommelankers, telescoop, stuurwiel, 4 handgrepen, montagehandleiding |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Fungoo |
| Fabrikant | Apila Sp. z o.o. |
| Postadres | ul. Jagodowa 92, 62002 Suchy Las, PL |
| E-mailadres | cs@fungoo.eu |
| URL naar contactformulier | https://fungoo.eu/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Speeltoren Smart 1 grijs-wit"
Beoordeling schrijven
-61% korting
Laatst bekeken