Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
-28% korting
Afb. toont artikel incl. glijbaan (niet inbegrepen)
Afb. toont artikel incl. glijbaan (niet inbegrepen)
Afb. toont artikel incl. glijbaan (niet inbegrepen)
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar!
Artikelnummer L7120883
Speeltoren Smart 5 grijs-wit
B x D x H: 300 x 263 x 254 cm, Dubbele schommel + incl. klimwand, incl. Toebehoren
Stukprijs adviesprijsMomenteel niet beschikbaar
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
FUNGOO speeltoren Smart 5 grijs/wit
Toren met dubbele schommel, klimwand, ladder, telescoop...meer
FUNGOO speeltoren Smart 5 grijs/wit
Toren met dubbele schommel, klimwand, ladder, telescoop en stuurwiel.
- Spel en plezier
Deze toren biedt unieke ervaringen. Via de ladder kom je eenvoudig op het platform (ca. 80 x 100 cm), dat met een dak bescherming biedt tegen zon en regen. - Twee beklimmingsmogelijkheden
Deze speeltoren biedt twee beklimmingsmogelijkheden. Enerzijds is het overdekte platform (ca. 80 x 130 cm) te bereiken via een klimwand met klimstenen en anderzijds via een ladder met ronde metalen sporten. Ook de allerkleinsten kunnen zich vermaken met deze speeltoren. Het verlengde zadeldak boven de klimwand zorgt voor een veilige beklimming, zelfs bij regen. Wij adviseren een dakbedekking met shingles of zelfklevende dakbaan. - Incl. dubbele schommel
De dubbele schommel met een schommelbalk van 9 x 9 cm is uitgerust met twee rode schommelzitjes. - Incl. telescoop en stuurwiel
Een speelgoedtelescoop en stuur zijn inbegrepen voor nog meer speelplezier. - Incl. schommelanker + handgrepen
De vereiste grondankers voor het bevestigen van de torens in de grond evenals zes handgrepen zijn reeds inbegrepen in de levering. - Gekleurd voorbehandeld
De basisconstructie van de speeltoren bestaat uit 7 x 7 cm dikke palen en is bijzonder weerbestendig, omdat deze gebeitst (kleur grijs/wit). - Eenvoudige constructie
De meegeleverde montagehandleiding is eenvoudig te begrijpen en maakt een snelle montage mogelijk. De speeltoren is uit te breiden met een glijbaan. - Natuurlijke oppervlakte-uitstraling
De speeltoren is behandeld met een lasuurverf die het hout beschermt en tegelijkertijd de natuurlijke houtnerf zichtbaar laat. De grijze en witte kleur is daardoor niet volledig dekkend, maar bewust licht transparant – voor een natuurlijke, authentieke houtlook met een uniek karakter.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 254 cm |
| Fabrikant: | Fungoo |
| Serie: | Smart |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Buitenmaten: | B x H: 299,9 x 262,7 cm |
| Platformhoogte: | 126 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt / gelazuurd |
| Aantal palen: | 6 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Grijs / wit |
| Paaldikte (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte schommel dwarsbalk (cm): | 9 x 9 cm |
| Leveringsomvang: | Speeltoren, klimwand, dubbele schommel, 2 schommelstoelen, 6 schommelankers, telescoop, stuurwiel, 6 handgrepen, montagehandleiding |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Fungoo |
| Fabrikant | Apila Sp. z o.o. |
| Postadres | ul. Jagodowa 92, 62002 Suchy Las, PL |
| E-mailadres | cs@fungoo.eu |
| URL naar contactformulier | https://fungoo.eu/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Speeltoren Smart 5 grijs-wit"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken