- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Speeltoren Speedy geïmpregneerd incl. dubbele schommel, blauwe glijbaan en blauwe schommelzitjes
B x D x H: 355 x 386 x 258 cm, incl. klimwand, incl. blauwe glijbaan + blauwe schommelzitjes
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Geïmpregneerd houten speeltoren Speedy incl. dubbele schommel Outgarden
Materiaal: hout, B x D x H: 355 x 386x 258 cm, incl. klimwand, incl. glijbaan blauw + zitjes blauw
Deze speeltoren zorgt voor eindeloos buitenspeelgoed-plezier met veel beweging en avontuur – een echt speelparadijs in je eigen tuin! De buitenmaat van deze speeltoren is 355 x 386 cm. De nokhoogte bedraagt 258 cm.
Het verhoogde speelplatform van 83 x 83 cm wordt beschermd door een dak. Het platform op 122 cm hoogte is eenvoudig te bereiken via de schuine ladder met twee handgrepen (extra veilig voor jongere kinderen). Een extra manier om naar boven te klimmen is de meegeleverde klimwand met gekleurde klimstenen.
Leeftijdsadvies
De algemene leeftijdsaanbeveling voor een speeltoren ligt tussen 3–12 jaar. Let er wel op dat de hoogte van de speeltoren past bij de leeftijd en lengte van je kind.
Uitrusting/leveromvang
- Speeltoren Speedy van geïmpregneerd hout, zeildak, dubbele schommel, 2x schommelzitje of 1x nestschommel (afhankelijk van je keuze), 4 schommelhaken, 2 handgrepen, zandbak, ladder, klimwand, klimstenen, 1x telescoop, 1x glijbaan
- Met zandbak (ca. 80 x 80 cm). Om de zandbak voor driekwart te vullen, heb je ongeveer 100 kg speelzand nodig.
- Inclusief een blauwe dubbele schommel met een stevige schommelbalk van 9 x 9 cm.
- Inclusief in hoogte verstelbare schommelzitjes in de door jou gekozen kleur. Op aanvraag zijn ook andere combinaties van glijbaan en schommelzitjes mogelijk dan de aangeboden varianten. Stuur ons je aanvraag via het contactformulier of bel ons gerust.
- Inclusief een 2,2 m lange golvende glijbaan, die met een paar eenvoudige handelingen aan het platform kan worden gemonteerd. De glijbaan is bovendien om te bouwen tot een waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor de tuinslang, die je eenmalig met een boorgaatje kunt activeren.
- Inclusief telescoop.
Meer accessoires, zoals stuurwiel, brievenbus, valdempende tegels enz., zijn optioneel apart bij ons verkrijgbaar. Zo maak je van deze speeltoren een compleet speeltoestel met glijbaan en schommel.
Materiaal
Deze speeltoren is gemaakt van hout. Dit natuurlijke materiaal is ideaal voor buitenspeelgoed – sterk, stabiel en duurzaam, zodat kinderen jarenlang kunnen klimmen, schommelen en glijden.
Voor de productie is eersteklas grenenhout gebruikt, dat zich kenmerkt door zijn robuustheid en hoge weerstand tegen weersinvloeden.
Het geïmpregneerd hout is onder hoge druk behandeld, waardoor de beschermende middelen diep in het hout doordringen en het optimaal beschermen tegen UV-straling, weersinvloeden en aantasting door insecten. Bij geïmpregneerd hout is geen nabehandeling nodig.
Onderhoudstip
Om het natuurlijke vergrijzen door weer en wind te voorkomen, kun je je speelhuisje – maar pas na volledige droging – naar eigen smaak in kleur afwerken. We raden hiervoor een dekkende, damp-open houtbeschermingsbeits aan. Meer informatie over geïmpregneerd hout vind je in het "informatieblad geïmpregneerd hout" in ons downloadgedeelte.
Montageadvies
Speeltorens en schommeltoestellen worden intensief gebruikt en moeten daarom met stabiele verankeringssystemen worden vastgezet, zodat spelende kinderen zich niet kunnen bezeren. Paalankers en H-ankers zorgen voor stabiliteit en zijn bijzonder geschikt voor zware en hoge houten constructies. Ze zijn verzinkt en worden in beton geplaatst.
Er zijn grondankers nodig om in te betoneren. Je hebt 4 paalankers en 2 schommelankers nodig; deze zijn afzonderlijk verkrijgbaar.
Outgarden – hout zonder compromissen
Betaalbare merkproducten van hout en meer: Outgarden biedt eersteklas kwaliteit in tuinhuisjes, speeltorens, schuttingen, terrasplanken en kassen. Al vele jaren produceert de fabrikant alles wat van je buitenruimte een fijne plek om te verblijven maakt. Innovatieve materialen, hoogwaardig hout en scherpe prijzen – daarvoor staat Outgarden. Kortom: veel tuinplezier voor weinig geld.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 258 cm |
| Fabrikant: | Outgarden |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 122 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 6 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Bruin groen |
| Paaldikte schommel (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte schommel dwarsbalk (cm): | 9 x 9 cm |
| Paaldikte speeltoren (cm): | 7 x 7 cm |
| Leveringsomvang: | Speedy KDI speeltoren, dak van zeil, platformverlenging, dubbele schommel, 2x schommelzitje of 1x nestschommel (afhankelijk van keuze), 4 schommelhaken, 2 handgrepen, zandbak, ladder, klimwand, klimstenen, 1x telescoop, 1x glijbaan |
| Dakbedekking: | incl. dakfolie |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |