Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7121749
Speeltoren Tilly Premium met dubbele schommel lariks hout
B x D x H: 382,6 x 330 x 330 cm, incl. dubbele schommel, incl. zandbak
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Speeltoren "Spielturm Tilly Premium mit Doppelschaukel" Belladoor lariks (onbehandeld) Deze...meer
Speeltoren "Spielturm Tilly Premium mit Doppelschaukel" Belladoor lariks (onbehandeld)
Deze speeltoren zorgt voor uren speelplezier in de tuin.
- Stabiele basisconstructie
De speeltoren van Europees larikshout is met zijn 8,8 x 8,8 cm dikke palen bijzonder stabiel en duurzaam. Larikshout heeft van nature een goede bescherming tegen insecten, schimmels en houtrot. Na verloop van tijd krijgt het larikshout een zilvergrijze patina, vergelijkbaar met zilvergrijze teakhouten meubels. Als je dat effect niet wilt, kun je larikshout behandelen met een onderhoudsolie op basis van natuur- en waterolie. Kijk hiervoor in ons accessoire-assortiment. - Groot platform
Het ruime, deels overdekte platform van 145 cm hoog is bereikbaar via een stevige ladder met houten sporten. Voor de veiligheid van je kind zijn er al vier handgrepen inbegrepen. - Incl. dubbele schommel
De 8,8 x 8,8 cm sterke aanbouw met dubbele schommel wordt incl. vier schommelhaken geleverd. Passende schommelzitjes vind je in ons accessoire-assortiment. - incl. zandbak
Onder de speeltoren bevindt zich een grote zandbak met vier zitplanken, ideaal voor fantasierijk spel met zand en water. - Individueel uitbreidbaar
De speeltoren kan naar wens worden uitgebreid met allerlei extra buitenspeelgoed, zoals extra handgrepen, een stuurwiel, telescoop, enzovoort. Bekijk hiervoor ons uitgebreide accessoire-aanbod.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 330 cm |
| Basisafmeting - Breedte (cm): | 137,20 cm |
| Basisafmeting - Diepte (cm): | 166,80 cm |
| Fabrikant: | Belladoor |
| Serie: | Tilly Premium |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Buitenmaten: | B x D: 140 x 160 cm (basisafmetingen toren) |
| Platformhoogte: | 145 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Lariks |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Aantal palen: | 6 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Paaldikte (cm): | 8,8 x 8,8 cm |
| Leveringsomvang: | Tilly Premium lariks speeltoren, dubbele schommel (zonder schommelzitjes), 4 schommelhaken, zandbak |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Belladoor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Speeltoren Tilly Premium met dubbele schommel lariks hout"
Beoordeling schrijven
-46% korting
-45% korting
-45% korting
-40% korting
-45% korting
-45% korting
-45% korting
-55% korting
-59% korting
-43% korting
-43% korting
-41% korting
-41% korting
-41% korting
-35% korting
-35% korting
-35% korting
-26% korting
-45% korting
-30% korting
-16% korting
-27% korting
-30% korting
-30% korting
-35% korting
-35% korting
-28% korting
-29% korting
-23% korting
-36% korting
-40% korting
-28% korting
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.019,00
adviesprijs
€ 1.368,90
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.309,00
adviesprijs
€ 1.758,90
-26% korting
-26% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.309,00
adviesprijs
€ 1.768,90
-33% korting
-28% korting
Laatst bekeken