- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Speeltoren van geïmpregneerd hout Pirat Captain Jolly incl. blauwe glijbaan
B x D x H: 313 x 156 x 258 cm, incl. klimwand + accessoires, incl. blauwe glijbaan
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Geïmpregneerd houten speeltoren Captain Jolly incl. glijbaan Outgarden
Materiaal: hout, B x D x H: 313 x 156 x 259 cm, incl. klimwand + toebehoren, incl. blauwe glijbaan
Deze speeltoren is perfect buitenspeelgoed voor kleine ontdekkingsreizigers en grote piraten: boven wappert een Captain Jolly-vlag. Deze naam en vlag zijn hét herkenbare symbool voor alle piraten – al van ver te zien en de droom van ieder kind om eronder te varen. Het grote "schip" met zijn afmetingen van 313 x 156 x 250 cm heeft een dak dat beschermt tegen de ruwe zee, zodat je kinderen ook bij "storm" onbekende eilanden kunnen ontdekken. Het uitkijkplatform ligt op een hoogte van 122 cm, ideaal om de omgeving te verkennen. Voor een snelle sprong in het avontuur is er aan bakboord (links) een blauwe glijbaan. Aan de achterzijde van het schip zit een klimwand en aan stuurboord een ladder, zodat je piraten razendsnel weer aan boord zijn.
Leeftijdsadvies
Het algemene leeftijdsadvies voor een speeltoren voor kinderen is van 3–12 jaar. Let er wel op dat de hoogte van de speeltoren past bij de leeftijd en lengte van je kind.
Uitrusting/Levering
- Speeltoren Captain Jolly van geïmpregneerd hout, dakzeil, 2 handgrepen, zandbak, ladder, klimwand, klimgrepen, 1x telescoop, 1x stuurwiel, 1x piratenvlag, 1x glijbaan
- Met zandbak (ca. 80 x 80 cm). Om de zandbak voor driekwart te vullen, heb je ongeveer 100 kg speelzand nodig.
- Inclusief een 2,2 m lange golfglijbaan, die met een paar eenvoudige handelingen aan het platform gemonteerd kan worden. Daarnaast kun je de glijbaan veranderen in een waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor een tuinslang, die je met één boorgaatje in gebruik kunt nemen.
- Zonder schommel
Verder speeltoestel-accessoires, zoals stuurwiel, brievenbus, valdempende tegels enz., zijn optioneel apart bij ons verkrijgbaar.
Materiaal
Deze speeltoren is gemaakt van hout. Dit natuurlijke materiaal is ideaal voor buitenspeelgoed en speeltoestellen: het is sterk en duurzaam. De palen van de speeltoren zijn 7 x 7 cm dik en geven het speeltoestel een extra stabiele basisconstructie, zodat kinderen veilig kunnen klimmen, klauteren en spelen.
Voor de constructie is eersteklas grenenhout gebruikt, dat bekendstaat om zijn stevigheid en duurzaamheid.
Het hout is geïmpregneerd: onder hoge druk worden beschermende middelen diep in het hout geperst. Zo wordt het optimaal beschermd tegen UV-straling, weer en wind en aantasting door schimmels en insecten. Bij geïmpregneerd hout is geen extra nabehandeling nodig.
Onderhoudstip
Om te voorkomen dat het hout door de weersinvloeden natuurlijk vergrijst, kun je je speelhuisje – maar pas na volledige droging – naar wens in een kleur afwerken. Wij adviseren hiervoor een dekkende, dampopen houtbeschermingsbeits. Meer informatie over geïmpregneerd hout vind je in het "Infoblad geïmpregneerd hout" in onze downloadsectie.
Montagetip
Speeltorens worden zwaar belast en moeten daarom met een stabiel verankeringssysteem worden bevestigd, zodat spelende kinderen veilig kunnen klimmen en glijden. Paal- of H-ankers zorgen voor stabiliteit, omdat ze zeer geschikt zijn voor zware en hoge houten constructies. Ze zijn vuurverzinkt en worden in beton gezet.
Voor dit speeltoestel heb je grondankers om in te betoneren nodig: 4 paalankers en 2 schommelankers, die apart verkrijgbaar zijn.
Outgarden – hout zonder compromissen
Betaalbare merkproducten van hout en meer: Outgarden biedt eersteklas kwaliteit in tuin-/gereedschapshuizen, speeltorens, zichtschuttingen, terrasplanken en kassen. Al vele jaren maakt deze fabrikant alles wat de buitenruimte tot een fijne plek om te verblijven maakt. Innovatieve materialen, hoogwaardig hout en scherpe prijzen – daarvoor staat Outgarden. Kortom: veel tuinplezier voor weinig geld.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 258 cm |
| Fabrikant: | Outgarden |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 122 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 5 |
| Benodigde paalankers: | 5 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Bruin groen |
| Paaldikte speeltoren (cm): | 7 x 7 cm |
| Dakbedekking: | incl. dakfolie |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |