- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Speeltoren van geïmpregneerd hout "Pirat Captain Jolly" met dubbele schommel incl. glijbaan roze en
B x D x H: 507 x 205 x 258 cm, incl. glijbaan roze + schommelzitjes roze
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Geïmpregneerd houten speeltoren Captain Jolly incl. dubbele schommel incl. glijbaan roze + zitjes roze Outgarden
Materiaal: hout, B x D x H: 507 x 205 x 258 cm, incl. klimwand + accessoires, incl. glijbaan roze
Voor kleine ontdekkers en grote piraten heeft deze speeltoren een Captain Jolly-vlag. Deze naam is het bekende symbool voor alle piraten, van ver te herkennen en de droom van elke piraat om onder deze vlag te varen. Het grote “schip” met zijn afmetingen van 507 x 205 x 258 cm heeft een dak dat beschermt tegen denkbeeldige ruwe zeeën, zodat onbekende eilanden ook bij storm ontdekt kunnen worden. Het uitkijkplatform ligt op 122 cm hoogte – ideaal om de hele tuin te overzien en nieuwe avonturen te bedenken.
Om zich snel in het piratenavontuur te storten, is er aan bakboord (links) een blauwe glijbaan. Terug aan boord klimmen kan via de klimwand aan de achterkant van het schip of via de ladder aan stuurboord (rechts). Verschijnt er een ander piratenschip aan de horizon, dan is het schip uitgerust met een dubbele schommel, zodat twee kinderen tegelijk naar het andere “schip” kunnen zwaaien. Dit piratenschip-speeltoestel met glijbaan en schommel zorgt zo voor urenlang fantasierijk buitenspeelgoed.
Leeftijdsadvies
De algemene leeftijdsaanbeveling voor een kinderlijke speeltoren ligt tussen 3 en 12 jaar. Let er wel op dat de hoogte van de speeltoren past bij de leeftijd en de lengte van je kind.
Uitrusting/leveromvang
- Speeltoren Captain Jolly, geïmpregneerd, zeildoekdak, 2 handgrepen, zandbak, ladder, klimwand, klimstenen, 1x telescoop, 1x stuurwiel, 1x piratenvlag, 1x glijbaan
- Met zandbak (ca. 80 x 80 cm). Om de zandbak voor driekwart te vullen, is ongeveer 100 kg speelzand nodig.
- Inclusief een 2,28 m lange golvende glijbaan, die met een paar eenvoudige en snelle handelingen op het platform gemonteerd kan worden. Daarnaast kun je de glijbaan omtoveren tot een waterglijbaan: aan de onderzijde van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor een tuinslang, die met één boorgaatje geactiveerd kan worden.
- Inclusief een roze dubbele schommel met een 9 x 9 cm sterke schommelbalk.
Verder accessoires, zoals stuurwiel, brievenbus, valdempende tegels enz., zijn optioneel apart in onze webshop verkrijgbaar.
Materiaal
Deze speeltoren is gemaakt van hout. Dit natuurlijke materiaal is perfect voor buitenspeelgoed en speeltoestellen – slijtvast en duurzaam. De staanders van de speeltoren zijn 7 x 7 cm dik en zorgen voor een bijzonder stabiele basisconstructie, zodat kinderen veilig kunnen klimmen en spelen op dit houten klimtoestel.
Voor de productie is eersteklas grenenhout gebruikt, dat uitblinkt door zijn weerstand en robuustheid.
Het hout is geïmpregneerd; dat wil zeggen dat impregneermiddelen onder hoge druk in het hout worden geperst. Zo dringen ze diep door in het hout en wordt het optimaal beschermd tegen uv-straling, weersinvloeden en aantasting door insecten. Bij dit geïmpregneerd hout is geen nabehandeling nodig.
Onderhoudstips
Om te voorkomen dat het hout door de weersinvloeden natuurlijk vergrijst, kun je je houten speelhuisje – maar pas nadat het volledig is gedroogd – naar eigen smaak in kleur afwerken. Wij raden hiervoor een dekkende, damp-open houtbeschermingsbeits aan. Meer informatie over geïmpregneerd hout vind je in het „Infoblad geïmpregneerd hout” in onze downloadsectie.
Montageadvies
Speeltorens worden aan grote krachten blootgesteld en moeten daarom met stabiele verankeringssystemen worden gezekerd, zodat spelende kinderen zich niet kunnen bezeren. Paalankers respectievelijk H-ankers zorgen voor stabiliteit, omdat ze bijzonder geschikt zijn voor zware en hoge houten constructies. Ze zijn vuurverzinkt en worden in beton geplaatst.
Er zijn grondankers nodig om in te betoneren: 4 paalankers en 2 schommelankers, die afzonderlijk verkrijgbaar zijn.
Outgarden – hout zonder compromissen
Betaalbare merkproducten van hout en meer: Outgarden biedt hoogwaardige kwaliteit in tuin- en gereedschapshuizen, speeltorens en ander buitenspeelgoed, zichtschuttingen, terrasdelen en kassen. Al vele jaren produceert deze fabrikant alles wat van de buitenruimte een prettige plek maakt om te verblijven. Innovatieve materialen, hoogwaardig hout en gunstige prijzen – daarvoor staat Outgarden. Kortom: veel tuin voor weinig geld.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 258 cm |
| Fabrikant: | Outgarden |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 122 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 7 |
| Benodigde paalankers: | 7 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Bruin groen |
| Paaldikte schommel (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte schommel dwarsbalk (cm): | 9 x 9 cm |
| Paaldikte speeltoren (cm): | 7 x 7 cm |
| Dakbedekking: | incl. dakfolie |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |