- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Terrastegels Cumaru, gladde houten tegels, set van 6
8 mm dikke houten panelen, 30 × 30 cm, aan elkaar geschroefd, set van 6
Pakprijs (6 stuk(s)):€ 20,99 Prijs per stuk(s): adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Terrastegel Cumaru, gladde houten tegel, set van 6
Materiaaleigenschappen
Cumaru is een bijzonder massief tropisch hardhout en behoort daarom met duurzaamheidsklasse 1 tot de hardste houtsoorten. Het goud-roodbruine hout heeft een homogene vezelstructuur met sporadische streeptekening. Door zijn geringe werking (zwellen en krimpen) ontstaan er nauwelijks scheuren, waardoor het hout zeer vormvast is. De enorme hardheid zorgt ervoor dat het bijzonder duurzaam is en het wordt beschouwd als een van de langst meegaande houtsoorten ter wereld. Voorboren en het gebruik van hardmetalen gereedschap wordt daarom sterk aanbevolen. Buiten kan het hout direct in contact met de grond worden toegepast of ook als randafwerking bij zwembaden. De natuurlijke etherische oliën en de hoge dichtheid beschermen het hout tegen aantasting door schimmels en bacteriën die houtafbraak veroorzaken.
Tropische houtsoorten worden ook hardhout genoemd en vallen voornamelijk in de hogere duurzaamheidsklassen 1 en 2. Hun bijzondere structuur van dicht, weinig poreus kernhout en de natuurlijke oliën en harsen beschermen het hout van binnenuit en geven tropisch hout een zeer hoge duurzaamheid van minstens 25 jaar, evenals een uitstekende weerbestendigheid en weerstand tegen invloeden van buitenaf.
Cumaru is een van de meest weerbestendige houtsoorten voor buitengebruik. Het is bestand tegen alle weersinvloeden en blijft ook na jaren nog stabiel.
Eenvoudig te leggen dankzij een geïntegreerd kunststof raster en kliksysteem, waardoor geen extra onderconstructie nodig is. Ook geschikt voor balkons, waarmee je in korte tijd een sfeervolle buitenruimte kunt creëren. Door de hoge hardheid van cumaru heeft het bovendien zeer goede statische eigenschappen.
Specificaties
| Fabrikant: | Outgarden |
| Schaduw: | donker |
| Houtsoort: | Cumarú |
| Materiaal: | Tropisch hout |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Oppervlakprofiel: | glad |
| Kleur: | Bruin rood |
| Dikte (mm): | 18 mm |
| Lengte (cm): | 30 cm |
| Breedte (cm): | 30 cm |
| Sortering: | Standaard |
| Leveringsomvang: | 6 tegels |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |