Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4900578
Traprandprofiel PROSTEP aluminium geanodiseerd zilver
100 cm lang, Verstelbereik 6,5-15 mm
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
PROSTEP Universeel traprandprofiel voor harde vloeren Zorgt voor schone, duurzame trapranden...meer
PROSTEP Universeel traprandprofiel voor harde vloeren
- Zorgt voor schone, duurzame trapranden
- Inzet voor trede
- Veiligheid door gegroefd afdekprofiel
- Eenvoudig te leggen
- Horizontaal vlak 28 mm breed
- Verticaal vlak 23 mm breed
- Hoogtecompensatie 6,5 - 15 mm
Specificaties
| Breedte (cm): | 5 cm |
| Lengte (cm): | 100 cm |
| Kleur: | Zilver |
| Fabrikant: | PROLINE |
| Hoogte (mm): | 15 mm |
| Materiaal: | Geanodiseerd aluminium |
| Profieltype: | Traprandprofiel |
| Serie: | Prostep Universal |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | PROLINE |
| Fabrikant | Proline Systems GmbH |
| Postadres | Industriegebiet Hellerwald:Kratzenburger Landstraße 11-15, 56154 Boppard |
| E-mailadres | info@proline-systems.com |
| URL naar contactformulier | https://www.proline-systems.com/catalog/de/kontakt/kontaktanfrage/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Traprandprofiel PROSTEP aluminium geanodiseerd zilver"
Beoordeling schrijven
-25% korting
Gemaakt in Duitsland
Inhoud
2.694 m²
(€ 40,38 / pakket)
€ 40,38
adviesprijs
€ 53,61
-31% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 45,18 / pakket)
€ 45,18
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 49,70 / pakket)
€ 49,70
adviesprijs
€ 51,75
Inhoud
2.38 m
(€ 9,99 / stuk)
€ 9,99
adviesprijs
€ 10,08
Inhoud
6.5 m²
(€ 76,99 / pakket)
€ 76,99
adviesprijs
€ 82,90
Inhoud
5.5 m²
(€ 43,99 / pakket)
€ 43,99
adviesprijs
€ 45,90
Inhoud
5.5 m²
(€ 43,99 / pakket)
€ 43,99
adviesprijs
€ 46,90
-29% korting
-28% korting
-23% korting
-15% korting
Inhoud
1.387 m²
(€ 37,44 / pakket)
€ 37,44
adviesprijs
€ 44,25
Waterbestendig
Inhoud
1.293 m²
(€ 36,19 / pakket)
€ 36,19
adviesprijs
€ 39,95
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 44,84
-18% korting
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 50,25
-51% korting
Inhoud
1.801 m²
(€ 27,00 / pakket)
€ 27,00
adviesprijs
€ 55,65
Laatst bekeken