- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Aged Montanara Oak K848 Organic Clever Long Silent
2003 × 245 x 7 mm, kliksysteem, geluiddempende onderlaag, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroonstructuur in houtlook, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (3.44 m²):€ 82,53 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer KronoFlooring "Aged Montanara Oak" K848
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Een vinylvloer is bijzonder woongezond, omdat deze zonder PVC en weekmakers wordt geproduceerd. Bovendien is hij licht- en kleurecht en zeer drukbestendig.
Optiek
Het klassieke 1-strooks landhuisdeel-formaat geeft elke ruimte een harmonieus karakter en laat je interieur extra natuurlijk ogen. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het plankeneffect.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 24,5 cm laat deze vinylvloer zich niet alleen razendsnel leggen, hij oogt ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk. Het speciale hoogtepunt trekt direct de aandacht: de indrukwekkende planklengte van 200,3 cm.
Technische details
Door de waterbestendige dragerplaat kan deze vloerbedekking ook worden gebruikt in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. De installatie op een warmwater-vloerverwarming is probleemloos.
In een handomdraai worden deze planken zwevend gelegd – dankzij het praktische kliksysteem. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in huis, zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt de vloer in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid en zorgt voor meer elasticiteit bij elke stap. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
KronoFlooring
Als een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren levert KronoFlooring zijn producten in meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan GmbH Lampertswalde. Het assortiment omvat hoogwaardige laminaatvloeren met een focus op bijzonder authentieke, natuurlijke decors. Daarnaast hecht het bedrijf veel waarde aan kwaliteit en innovatie. Met BinylPRO heeft KronoFlooring een innovatieve vloerbedekking in het programma, die overal past waar je hem nodig hebt.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Breedte (cm): | 24,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
| Serie: | Clever Long Silent ECO |
| Lengte (cm): | 200,30 cm |
| Leveringsomvang: | 7 stuks per verpakking, overeenkomend met 3,44 m² |
| Decor: | Aged Montanara Oak |
| Decorbenaming: | K848 |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |