- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer DD 500 S Eiken Madras 6891 landhuisdeel
8 mm dik, 5G Dry-kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, geschikt voor vochtige ruimtes, voelbare porenstructuur, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.265 m²):€ 81,52 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "DD 500 S" Eiken Madras 6891 landhuisdeel
Dikte 8 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinylvloeren zijn vrij van PVC en ftalaten, de zogenaamde weekmakers, waardoor ze bijzonder woongezond zijn. Ze egaliseren oneffenheden in de ondergrond zeer goed en blijven ook bij blootstelling aan zonlicht kleurecht.
Optiek
Het decor met de typische eikenhoutnerf weerspiegelt perfect de stijl van de rustieke moderne inrichting. Het klassieke 1-strooks landhuisdeelformaat geeft elke ruimte een harmonieus karakter en laat je interieur bijzonder natuurlijk overkomen. De rondom vier zijden aangebrachte V-groef structureert het legbeeld en zorgt voor een gelijkmatig patroon. Dankzij geavanceerde, moderne preegtechnieken heeft deze vloer een oppervlak dat tot in de kleinste details de fijne houtstructuren natuurgetrouw nabootst.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 22 cm zijn de planken niet alleen in een handomdraai te leggen, ze ogen ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk.
Technische details
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers is dit watervaste product door de fabrikant goedgekeurd. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden geïnstalleerd.
Dankzij het slimme kliksysteem gaat de installatie snel en eenvoudig. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste zones in huis, zoals trappenhallen en entrees. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt de vloer met gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vangt een deel van loop- en contactgeluid op en vermindert zo storende geluiden bij het lopen – ook voor de buren. Een extra onderlaag is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Decorbenaming: | 6891 |
| Decor: | Eik Madras |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Serie: | DD 500 S |
| Lengte (cm): | 128,70 cm |
| Breedte (cm): | 22 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Reliëfstructuur |
| Verbinding: | 5G Dry |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Natuurlijke houtstructuur |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pak, overeenkomend met 2,265 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |