- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer DD 500 S oud eiken leemgrijs 6986 landhuisdeel
8 mm dik, 5G Dry-kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, geschikt voor vochtige ruimtes, voelbare porenstructuur, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.265 m²):€ 86,05 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "DD 500 S" altholz eiken leemgrijs 6986 landhuisdeel
Dikte 8 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinylvloeren zijn vrij van PVC en ftalaten, de zogenaamde weekmakers, en zijn daardoor bijzonder gezond in gebruik. Ze vlakken oneffenheden in de ondervloer zeer goed uit en blijven ook bij blootstelling aan zonlicht kleurecht.
Optiek
Het decor in een stijlvolle eikenhoutlook past perfect bij vrijwel alle actuele interieurstijlen. Landhuisdelen hebben met hun 1-strookoptiek een natuurlijke, rustieke uitstraling die elke ruimte extra gezellig maakt. De rondom 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de plank en geeft deze meer structuur.
Het extra brede XXL-formaat van 22 cm maakt indruk met zijn ruimtelijke uitstraling, waardoor het decor nog beter tot zijn recht komt.
Technische details
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers is dit waterbestendige product door de fabrikant goedgekeurd. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden geïnstalleerd.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste oppervlakken in huis, zoals trappenhallen of entreezones. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt de vloer dankzij gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid en zorgt voor meer elasticiteit bij het lopen. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren, overtuigt MEISTER met hoge kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries garanderen voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst de leginstructie zorgvuldig door, zodat je alle stappen correct uitvoert.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Decorbenaming: | 6986 |
| Decor: | Oud hout eik leemgrijs |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Serie: | DD 500 S |
| Lengte (cm): | 128,70 cm |
| Breedte (cm): | 22 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Verbinding: | 5G Dry |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pak, overeenkomend met 2,265 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |