- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer KIWI – jouw zonnige keuze: eiken landhuisdeel
5,5 mm dik, kliksysteem, huisdiervriendelijk, geschikt voor vochtige ruimtes, oppervlak met synchroonstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.397 m²):€ 69,27 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer KRONOTEX "KIWI now" jouw zonnige keuze, eiken landhuisdeel
Dikte 5,5 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes
Deze vinylvloer is bijzonder woongezond, omdat hij zonder PVC en weekmakers wordt geproduceerd. Bovendien is hij licht- en kleurecht en bijzonder drukbestendig.
Optiek
Het aantrekkelijke eikendecor voelt zich thuis in vrijwel elke moderne interieurstijl. De landhuisdeel-look brengt met zijn natuurlijk ogende 1-strooks design een zuidelijk tintje in je huis en creëert een sfeer vol rust en gezelligheid. De rondom aangebrachte 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de plank en geeft extra structuur.
Technische details
In vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer kan dit artikel dankzij zijn weerstand tegen vocht probleemloos worden gelegd. Dankzij de uitstekende warmtegeleiding is deze vloer zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Met het slimme kliksysteem gaat de installatie snel en eenvoudig. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt deze vloer in commerciële omgevingen met gebruiksklasse (NK) 32.
KRONOTEX – Floors for Living
KRONOTEX laminaat is overal thuis – zowel in privéruimtes als in commerciële omgevingen. De innovatieve oppervlaktestructuren komen qua look en feel dichter dan ooit in de buurt van hout en steen. Dankzij de enorme decorveelheid zet je met dit laminaat jouw individuele interieurstijl krachtig neer, of die nu klassiek, modern, natuurgetrouw of trendy is. KRONOTEX laminaat is onderhoudsvriendelijk, slijtvast en eenvoudig te leggen. Veelzijdigheid, individualiteit, robuustheid, design en eersteklas afwerking – dáár staat KRONOTEX voor. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | SWISS KRONO |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | Uniclic |
| Belastingscategorie: | 32 |
| Decor: | Eik |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Dikte (mm): | 5,50 mm |
| Breedte (cm): | 19,30 cm |
| Lengte (cm): | 138 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Speciale functies: | PVC-vrij, Gemakkelijk te reinigen, Eenvoudige en snelle installatie, woongezond, Waterbestendig |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | SWISS KRONO |
| Fabrikant | SWISS KRONO TEX GmbH & Co. KG |
| Postadres | Wittstocker Chaussee 1, 16909 Heiligengrabe |
| E-mailadres | dehg.info@swisskrono.com |