- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer KIWI now 2.0 jouw natuurlijke keuze landhuisdeel
1380 x 193 x 9 mm, kliksysteem, geluiddempende onderlaag, geschikt voor vochtige ruimtes, met structuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (1.864 m²):€ 39,13 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer SWISS KRONO KIWI now 2.0 jouw natuurlijke keuze Landhuisdeel
Dikte 9 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde demping
Vinylvloeren zoals deze bevatten geen PVC en geen weekmakers. Daardoor gelden ze als bijzonder woongezond.
De serie KIWI now 2.0 staat voor een nieuwe generatie innovatieve vinylvloeren, die de voordelen van vinyl en laminaat verenigt in één krachtige hybride vloer. Met een bijzonder stabiele kern van 80 % hout biedt deze vloer een hoge weerstand en overtuigt hij door zijn duurzame, vormstabiele constructie. Dankzij de moderne Hybrid-Resilient-technologie zijn de houtvezels volledig beschermd, waardoor de vloer een 100 % waterbestendige basis krijgt en ook geschikt is voor vochtige ruimtes. Het hydrofobe kliksysteem voorkomt betrouwbaar het binnendringen van vloeistoffen en beschermt zowel de vloer als de ondergrond. KIWI now 2.0 wordt vervaardigd uit duurzame grondstoffen, is PVC-vrij en vegan. De vernieuwde klikverbinding van generatie 2.0 maakt een eenvoudige installatie mogelijk en blijft daarbij compatibel met vloeren uit eerdere generaties.
Optiek
De typische eikenhoutnerf van dit decor straalt tijdloze klasse en behaaglijke warmte uit. Het klassieke 1-strooks landhuisdeel-formaat geeft elke ruimte een harmonieus karakter, waardoor je huis extra natuurlijk oogt. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het plankenkarakter. Deze vloer krijgt door het gestructureerde oppervlak een bijzonder realistische houtlook, die nauwelijks van echt hout te onderscheiden is.
Technische details
In vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer kan dit artikel dankzij zijn weerstand tegen vocht zonder zorgen worden gelegd. De plaatsing boven een warmwater-vloerverwarming is geen probleem.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geplaatst. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor sterk belaste oppervlakken in de privésfeer, bijvoorbeeld voor trappenhallen of entrees. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen kan de vloer overtuigen dankzij gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storende loop- en contactgeluiden. Voor jezelf én voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
SWISS KRONO – hout in topvorm
De SWISS KRONO GROUP behoort tot de internationale grootmachten op het gebied van houtverwerking. Het brede productassortiment loopt uiteen van laminaatvloeren en wandpanelen en meubelplaten tot houten constructiematerialen en isolatieproducten. Elk segment kenmerkt zich door een hoge kwaliteitsstandaard en een grote designvariatie. Bij de productie hecht SWISS KRONO bijzonder veel waarde aan een hulpbronnensparende en duurzame omgang met de natuur.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees daarom eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Fabrikant: | SWISS KRONO |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Decor: | Eik |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Dikte (mm): | 9 mm |
| Breedte (cm): | 19,30 cm |
| Lengte (cm): | 138 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Leveringsomvang: | 7 stuks per pak, overeenkomend met 1,864 m² |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, PVC-vrij, Gemakkelijk te reinigen, Eenvoudige en snelle installatie, woongezond, Waterbestendig |
| Serie: | KIWI Now 2.0 |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | SWISS KRONO |
| Fabrikant | SWISS KRONO TEX GmbH & Co. KG |
| Postadres | Wittstocker Chaussee 1, 16909 Heiligengrabe |
| E-mailadres | dehg.info@swisskrono.com |