- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Natura “Montreux Oak K661 Organic Clever Long Silent”
2003 × 245 x 7 mm, kliksysteem, geluiddempende onderlaag, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroonstructuur in houtlook, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (3.44 m²):€ 82,53 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer KronoFlooring "Natura" Montreux Oak K661
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geluiddempende onderlaag geïntegreerd
Vinylvloeren zoals deze zijn vrij van PVC en weekmakers. Daardoor gelden ze als bijzonder gezond voor binnen.
Optiek
Het klassieke 1-strooks landhuisdeelformaat geeft elke ruimte een harmonische uitstraling, waardoor je woning extra natuurlijk oogt. De rondom 4-zijdige V-groef versterkt het plankkarakter en geeft de vloer meer structuur.
Met een breedte van 24,5 cm is deze vinylplank bijzonder imposant: hij komt zeer stabiel over en oogt gewoon krachtig. Het extra lange plankformaat van 200,3 cm zorgt voor een bijna naadloze look.
Technische details
Deze vochtbestendige vloer is door de fabrikant goedgekeurd voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers. Dankzij de uitstekende thermische geleiding is deze vloer zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking ideaal voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik scoort de vloer in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storende loop- en contactgeluiden. Dat zorgt voor extra ontspanning – ook voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
KronoFlooring
Als een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren levert KronoFlooring zijn producten in meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan GmbH Lampertswalde. Het assortiment omvat hoogwaardige laminaatvloeren met een sterke focus op uiterst authentieke, natuurlijke decors. Daarnaast hecht het bedrijf veel waarde aan kwaliteit en innovatie. Met BinylPRO heeft KronoFlooring een innovatieve vloer in het programma, die past op alle plekken waar je hem nodig hebt.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Breedte (cm): | 24,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
| Serie: | Clever Long Silent ECO |
| Lengte (cm): | 200,30 cm |
| Decor: | Natura Montreux Oak |
| Decorbenaming: | K661 |
| Leveringsomvang: | 7 stuks per verpakking, overeenkomend met 3,44 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |