- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RB 500 S Dark rock 20209 tegel
6 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (1.671 m²):€ 58,47 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "RB 500 S" Dark rock 20209 tegel
Dikte 6 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Onze gezonde vinylvloeren zijn volledig vrij van PVC en weekmakers. Ze zijn bijzonder drukstabiel en hun kleur vervaagt niet, zelfs niet bij blootstelling aan zonlicht.
Optiek
Het verfijnd gestructureerde steendecor geeft elke ruimte een modern en exclusief karakter. De moderne tegeloptiek is perfect voor het vormgeven van je interieur en past zich moeiteloos aan elke woonstijl aan. De rondom vierzijdige V-groef verdeelt het legbeeld en zorgt voor een gelijkmatig patroon. Dankzij het reliëf in het oppervlak krijgt deze vloer een verbluffend echte steenlook, nauwelijks van natuursteen te onderscheiden.
Technische details
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Hierdoor is het bij uitstek geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Deze vloer kan probleemloos worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
Met de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. De vloerbedekking valt in gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor zwaar belaste oppervlakken in de privésfeer, zoals gangen of entrees. Gebruiksklasse (NK) 33 maakt deze vloer bovendien geschikt voor intensief gebruikte commerciële ruimtes, zoals warenhuizen, hallen of klaslokalen. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid en zorgt voor extra veringscomfort bij elke stap. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries garanderen voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Tegel |
| Schaduw: | donker |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Kleur: | Antraciet |
| Verbinding: | Multiclic |
| Decor: | Steen |
| Dikte (mm): | 6 mm |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Lengte (cm): | 91,40 cm |
| Breedte (cm): | 45,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Leveringsomvang: | 4 stuks per pakket, komt overeen met 1,671 m² |
| Serie: | RB 500 S |
| Decorbenaming: | 20209 |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, Gemakkelijk te reinigen, Duurzaam, Eenvoudige en snelle installatie, QNG-ready, , Waterbestendig |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |