- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RD 200 S Quiet storm 20080 eiken landhuisdeel Edition M9
1220 x 230 x 5 mm, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, voelbare structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (1.964 m²):€ 51,04 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "M9 RD 200 S" Quiet storm 20080
Dikte 5 mm, Zwevend, geschikt voor vochtige ruimtes, Geïntegreerde ondervloer
Een vinylvloer is bijzonder woongezond, omdat deze zonder PVC en weekmakers wordt geproduceerd. Bovendien is hij licht- en kleurecht en bijzonder drukbestendig.
Optiek
Het decor met de karakteristieke eikenhoutnerf typeert perfect de stijl van de rustieke moderne look. Landhuisdelen hebben door hun éénstrooks-uitstraling een natuurlijke en rustieke look die elke ruimte extra gezellig maakt. De aan vier zijden doorlopende V-groef accentueert het plankeneffect bijzonder sterk.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 23 cm laat deze vinylvloer zich niet alleen razendsnel installeren, maar oogt hij ook extra luxueus en ruimtelijk.
Technische details
De 0,3 mm dikke slijtlaag staat garant voor een lange levensduur en een hoge weerstand tegen stoten en krassen. In vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer kan dit product dankzij de waterbestendigheid zonder zorgen worden gelegd. Door de uitstekende thermische geleiding is deze vloer zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Zwevende installatie is eenvoudig uit te voeren, omdat de planken zijn voorzien van een praktisch kliksysteem. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte zones in huis, zoals trappenhallen of entrees. Met de commerciële gebruiksklasse (NK) 31 is de vloer bovendien geschikt voor lichte belasting, bijvoorbeeld in kleine kantoren of vergaderruimtes. Een geluiddempende onderlaag is in veel gebouwen verplicht – bij deze vloer is die al geïntegreerd. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – Ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse producenten van laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries garanderen voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Drijvend |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,3 mm |
| Kleur: | Bruin |
| Verbinding: | Multiclic |
| Belastingscategorie: | 23, 31 |
| Dikte (mm): | 5 mm |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 23 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Decor: | Quiet Storm |
| Leveringsomvang: | 7 stuks per pakket, komt overeen met 1,964 m² |
| Decorbenaming: | 20080 |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Gemakkelijk te reinigen, Eenvoudige en snelle installatie, QNG-ready, vormfast, drukbestendig, , Waterbestendig |
| Serie: | RD 200 S |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |