- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RD 200 S Sunset Lounge 20081 eiken landhuisdeel Edition M9
1220 x 230 x 5 mm, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, voelbare structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (1.964 m²):€ 51,04 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 15-27 werkdagen
Vinylvloer Meister "M9 RD 200 S" Sunset lounge 20081
Dikte 5 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Een vinylvloer is bijzonder woongezond, omdat hij zonder PVC en weekmakers wordt geproduceerd. Bovendien is hij licht- en kleurecht en bijzonder drukbestendig.
Optiek
De authentieke houtrepro in eiken decor overtuigt met een synchroonstructuur, waardoor de natuurlijke nerf voelbaar wordt. Het rustieke 1-strooksdesign en de middeldonkere bruintint zorgen voor een warme, sfeervolle uitstraling. Een rondomlopende microvelling benadrukt subtiel het plankformaat, terwijl het royale 23 cm brede formaat het hoogwaardige, ruimtelijke karakter van deze vloer onderstreept.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 23 cm zijn de vinylplanken niet alleen razendsnel te leggen, ze ogen ook bijzonder chic en ruimtelijk.
Technische details
Door de 0,3 mm dikke slijtlaag die het oppervlak beschermt, is deze vloerbedekking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Uitstekende bescherming tegen vocht is een speciaal kenmerk van dit hoogwaardige product. Daardoor is hij bij uitstek geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Deze vloer kan probleemloos worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
Met de slimme klikverbinding gaat de installatie snel en eenvoudig. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief belaste woonruimtes, zoals trappenhallen of entrees. Met de commerciële gebruiksklasse (NK) 31 is de vloer geschikt voor lichte belasting, zoals in kleine kantoren of vergaderruimtes. Een geluiddempende onderlaag is in veel gebouwen verplicht – bij deze vloer is die al geïntegreerd. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren, overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,3 mm |
| Kleur: | Bruin |
| Verbinding: | Multiclic |
| Belastingscategorie: | 23, 31 |
| Dikte (mm): | 5 mm |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 23 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Decor: | Sunset |
| Leveringsomvang: | 7 stuks per pakket, komt overeen met 1,964 m² |
| Decorbenaming: | 20081 |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, Gemakkelijk te reinigen, Eenvoudige en snelle installatie, vormfast, , Waterbestendig |
| Serie: | RD 200 S |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |