- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RL 600 S “Trap beats 20216” eiken landhuisdeel
8 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.059 m²):€ 94,69 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "RL 600 S" Trap beats 20216 Landhuisdeel
Dikte 8 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinyl is een absolute allrounder en overtuigt met een eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor vrijwel elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
De markante eikenhoutnerf van het decor zorgt voor geborgenheid en een natuurlijke levendigheid. Landhuisdelen ogen met hun 1-strooks uitstraling elegant, rustiek en vol karakter. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank benadrukt het rustieke karakter. Dankzij de modernste productietechnieken worden patroonherhalingen in de oppervlaktestructuur grotendeels vermeden, waardoor een natuurlijk en authentiek houtdesign ontstaat.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 22,5 cm zijn de vinylplanken niet alleen in een handomdraai te leggen, ze zien er ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk uit.
Technische details
De opbouw van vinylvloeren is in de regel vijflaags: bovenaan de PU-versterkte slijtlaag, die met de decorfolie is samengeperst tot een slijtvast oppervlak, vervolgens de vinyl dragerlaag, daaronder de dragerplaat en de contralaag, die de plank vormvast maakt.
Bij deze vloer gaat het om rigid vinyl. Dankzij de stabiele SPC-kern, die het hart van de vloer vormt, heeft dit speciale type vinyl een verhoogde stijfheid en robuustheid. Rigid vinyl is daardoor bijzonder vormstabiel en kan probleemloos over een bestaande vloer worden gelegd. Dankzij de SPC-kern is de vloer hittebestendig en waterbestendig – ideaal voor vochtige ruimtes, maar ook voor serres en kamers met ramen tot op de vloer.
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers is dit watervaste product door de fabrikant goedgekeurd. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij geschikt is voor installatie op een warme-water-vloerverwarming.
Dankzij de klikverbinding laat de vloer zich heel eenvoudig zwevend leggen. De vloerbedekking voldoet aan gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief belaste oppervlakken in de privésfeer, bijvoorbeeld in trappenhuizen of entrees. Een geluiddempende onderlaag is in veel gebouwen voorgeschreven – bij deze vloer is die al geïntegreerd. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen garanderen voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | Multiclic |
| Decor: | Eik |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Lengte (cm): | 183 cm |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Breedte (cm): | 22,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Leveringsomvang: | 5 stuks per verpakking, komt overeen met 2,059 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |