- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RM 400 S Bubblegum dance 20082 eiken landhuisdeel Edition M9
1524 x 228 x 5,5 mm, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.085 m²):€ 70,87 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister Rigid RM400S Bubblegum dance 20082 eiken landhuisdeel Edition M9
Dikte 5,5 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinylvloeren zijn vrij van PVC en ftalaten, zogenaamde weekmakers, en zijn daardoor bijzonder woongezond. Ze egaliseren oneffenheden in de ondergrond zeer goed en blijven ook bij blootstelling aan zonlicht kleurecht.
Optiek
De typische eikenhoutnerf van het decor straalt tijdloze klasse en behaaglijke warmte uit. De rustieke landhuisdelen benadrukken met hun 1-strooks optiek het traditionele karakter van de houtlook. De aan vier zijden rondom lopende V-groef structureert het legbeeld en geeft het een gelijkmatig patroon.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 22,8 cm zijn de vinylplanken niet alleen in een handomdraai te leggen, ze zien er ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk uit.
Technische details
De 0,55 mm dikke slijtlaag garandeert een bijzondere levensduur en weerstand tegen stoten en krassen van de vloerbedekking. Dankzij de waterbestendigheid kan deze vinylvloer ook in vochtige ruimtes zoals badkamer of keuken worden gelegd. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden geïnstalleerd.
Met behulp van de slimme klikverbinding gaat de installatie snel en eenvoudig. Met gebruiksklasse (NK) 23 is de vloerbedekking geschikt voor intensief belaste ruimtes in de private woonomgeving, zoals trappenhallen of entrees. De gebruiksklasse (NK) 33 maakt de vloer geschikt voor commerciële ruimtes met intensief gebruik, zoals warenhuizen, hallen of klaslokalen. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Dat zorgt voor ontspanning – ook voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen garanderen voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | helder |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Verbinding: | Multiclic |
| Kleur: | Lichte eik |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Dikte (mm): | 5,50 mm |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Lengte (cm): | 152,40 cm |
| Breedte (cm): | 22,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Leveringsomvang: | 6 stuks per pakket, komt overeen met 2,085 m² |
| Decor: | Bubblegum dance |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, Gemakkelijk te reinigen, Eenvoudige en snelle installatie, vormfast, drukbestendig, Waterbestendig |
| Serie: | RM 400 S |
| Decorbenaming: | 20082 |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |