- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RM 400 S Cloud rap 20083 eiken landhuisdeel Edition M9
1524 x 228 x 5,5 mm, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.085 m²):€ 70,87 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister Rigid RM400S Cloud rap 20083 eiken Landhuisdeel Edition M9
Dikte 5,5 mm, zwevend, geschikt voor vochtige ruimtes, geluiddempende onderlaag geïntegreerd
Deze vinylvloer is bijzonder woongezond, omdat hij zonder PVC en weekmakers wordt geproduceerd. Daarnaast is hij licht- en kleurecht en bijzonder drukbestendig.
Optiek
Het decor in authentieke eikenhoutlook zorgt voor een voelbaar warme en gezellige sfeer. Landhuisdelen ogen met hun 1-strooks uitstraling elegant, rustiek en vol karakter. De rondom vier zijden doorlopende V-groef structureert het legbeeld en geeft het een rustig, gelijkmatig patroon.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 22,8 cm zijn deze vinylplanken niet alleen razendsnel te leggen, ze zien er ook extra hoogwaardig en ruimtelijk uit.
Technische details
Door de 0,55 mm dikke slijtlaag die het oppervlak beschermt, is deze vloer bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Uitstekende bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Daardoor is hij uitstekend geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Boven een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden gelegd.
Dankzij het kliksysteem kan de vloer heel eenvoudig zwevend worden gelegd. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor zwaar belaste oppervlakken in de privésfeer, zoals trapportalen of entrees. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt de vloer door de gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag reduceert storend loop- en contactgeluid en zorgt voor meer veerkracht bij elke stap. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | helder |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Verbinding: | Multiclic |
| Kleur: | Lichte eik |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Dikte (mm): | 5,50 mm |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Lengte (cm): | 152,40 cm |
| Breedte (cm): | 22,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Decor: | Cloud Rap |
| Leveringsomvang: | 6 stuks per pakket, komt overeen met 2,085 m² |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, Gemakkelijk te reinigen, Duurzaam, Eenvoudige en snelle installatie, vormfast, Waterbestendig |
| Serie: | RM 400 S |
| Decorbenaming: | 20083 |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |