- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RM 400 S Rare groove 20086 eiken landhuisdeel Edition M9
1524 x 228 x 5,5 mm, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.085 m²):€ 70,87 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister Rigid RM400S Rare groove 20086 eiken landhuisdeel Edition M9
Dikte 5,5 mm, zwevende installatie, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinylvloeren zoals deze bevatten geen PVC en geen weekmakers. Daardoor gelden ze als bijzonder woongezond.
Optiek
Het decor in authentieke eikenhoutlook zorgt voor een voelbare warmte en geborgenheid. Landhuisdelen hebben met hun éénstrooks-uitstraling een natuurlijke en rustieke look die elke ruimte gezellig laat aanvoelen. De rondom vier zijden aangebrachte V-groef benadrukt het plankkarakter extra sterk.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 22,8 cm laat deze vinylvloer zich niet alleen in een handomdraai leggen, hij oogt ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk.
Technische details
Door de 0,55 mm dikke slijtlaag die het oppervlak beschermt, is deze vloerbedekking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. In vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer kan dit artikel dankzij de bestendigheid tegen vocht zonder zorgen worden gelegd. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid is de vloer zeer geschikt voor plaatsing op een warmwater-vloerverwarming.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste woonruimtes zoals trappenhallen of entrees. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt de vloer door gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Dat zorgt voor meer ontspanning – ook voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Kleur: | Bruin |
| Verbinding: | Multiclic |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Dikte (mm): | 5,50 mm |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Lengte (cm): | 152,40 cm |
| Breedte (cm): | 22,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Leveringsomvang: | 6 stuks per pakket, komt overeen met 2,085 m² |
| Decor: | Rare groove |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, Gemakkelijk te reinigen, Duurzaam, Eenvoudige en snelle installatie, vormfast, drukbestendig, Waterbestendig |
| Serie: | RM 400 S |
| Decorbenaming: | 20086 |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |