- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Rigid RM 400 S Vintage swing 20084 eiken landhuisdeel Edition M9
1524 x 228 x 5,5 mm, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.085 m²):€ 70,87 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 25-40 werkdagen
Vinylvloer Meister Rigid RM400S Vintage swing 20084 eiken landhuisdeel Edition M9
Dikte 5,5 mm, zwevend, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinylvloeren zoals deze bevatten geen PVC en geen weekmakers. Daarom gelden ze als bijzonder woongezond.
Optiek
Het decor met de typische eikenhoutnerf karakteriseert perfect de stijl van de rustieke moderne inrichting. Landhuisdelen met hun 1-strooksoptiek ogen elegant, rustiek en vol karakter. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank benadrukt het rustieke karakter.
Met haar breedte van 22,8 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: ze oogt niet alleen zeer stabiel – ze ziet er gewoonweg krachtig en robuust uit.
Technische details
Door de 0,55 mm dikke slijtlaag die het oppervlak bedekt, is de vloerbedekking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Dankzij de weerstand tegen vocht kan deze vinylvloer ook in vochtige ruimtes zoals de badkamer of keuken worden gelegd. De installatie op een warmwater-vloerverwarming is geen probleem.
Met behulp van het kliksysteem kan de vloer probleemloos zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is de vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de particuliere woonomgeving, zoals trapportalen of entrees. De gebruiksklasse (NK) 33 kwalificeert de vloer voor commercieel gebruik met intensieve belasting, zoals in warenhuizen, hallen of klaslokalen. Een geluiddempende onderlaag is in veel gebouwen verplicht – hier is deze al geïntegreerd. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovaties. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries garanderen voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Kleur: | Eik |
| Verbinding: | Multiclic |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Dikte (mm): | 5,50 mm |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
| Lengte (cm): | 152,40 cm |
| Breedte (cm): | 22,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Leveringsomvang: | 6 stuks per pakket, komt overeen met 2,085 m² |
| Decor: | Vintage Swing |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, Gemakkelijk te reinigen, Duurzaam, Eenvoudige en snelle installatie, vormfast, drukbestendig, Waterbestendig |
| Serie: | RM 400 S |
| Decorbenaming: | 20084 |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |