- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Sepia Tegernsee Oak K662 Organic Clever Long Silent
2003 × 245 x 7 mm, kliksysteem, geluiddempende onderlaag, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroonstructuur in houtlook, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (3.44 m²):€ 82,53 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer KronoFlooring "Designboden" Sepia Tegernsee Oak K662, 7 mm
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Onze gezonde Vinylvloeren zijn volledig vrij van PVC en weekmakers. Ze zijn bijzonder drukstabiel en behouden hun kleur, zelfs bij langdurige blootstelling aan zonlicht.
Optiek
Het klassieke 1-strooks landhuisdeelformaat geeft elke ruimte een harmonieus karakter, waardoor je interieur extra natuurlijk oogt. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het plankkarakter en geeft de vloer meer structuur.
Dankzij het uitzonderlijk royale formaat van 24,5 cm breed laat deze Vinylvloer zich niet alleen razendsnel leggen, maar oogt hij ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk. De synchrone oppervlaktestructuur en het decor komen door de royale planklengte van 200,3 cm perfect tot hun recht.
Technische details
Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers is dit waterbestendige product door de fabrikant goedgekeurd. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid is deze vloer bovendien zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
Het kliksysteem garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren, zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking ideaal voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entreezones. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt de vloer in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storende loop- en contactgeluiden. Dat zorgt voor rust – ook voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
KronoFlooring
Als een van de toonaangevende producenten van Laminaatvloeren levert KronoFlooring zijn producten in meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan GmbH Lampertswalde. Het assortiment omvat hoogwaardige Laminaatvloeren met een focus op zeer authentieke, natuurlijke decors. Daarnaast hecht het bedrijf bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie. Met BinylPro heeft KronoFlooring een innovatieve vloerbedekking in het programma, die overal past waar je hem nodig hebt.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst de leginstructies zorgvuldig door, zodat je de juiste stappen volgt.
Specificaties
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Breedte (cm): | 24,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
| Serie: | Clever Long Silent ECO |
| Lengte (cm): | 200,30 cm |
| Decor: | Sepia Tegernsee Oak |
| Decorbenaming: | K662 |
| Leveringsomvang: | 7 stuks per verpakking, overeenkomend met 3,44 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |