- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Akoestische panelen / Plafondpanelen Acoustic Sense Bold Broken stripes 20124
2 stuks per pak, 20 mm, 2600 x 330 mm, 8 mm vilt + 12 mm MDF
Pakketprijs (1.716 m²):€ 116,67 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Akustisch paneel Meister "Acoustic Sense Bold" Broken stripes20124
Akustische panelen geven je niet alleen een aantrekkelijke look voor je wanden, ze verbeteren ook de akoestiek in je kamers. Vooral als je weinig textiel zoals tapijten of gordijnen gebruikt, creëer je met deze wandbekleding een merkbaar prettigere ruimtebeleving en meer akoestisch comfort.
Het dragermateriaal van de panelen is gemaakt van geluidsabsorberend, vegan vilt met een recyclinganteil van 70 %. Afhankelijk van de manier van monteren kan het vilt tot 95 % van het kamergeluid absorberen. Voor een doeltreffende geluidsreductie is al een gedeeltelijke plaatsing aan de wand voldoende.
De akoestische panelen hebben een totale lengte van 2.600 mm en een handzame breedte van 330 mm. Doordat de lamellen volledig verlijmd zijn en niet plaatselijk geniet, kun je ze overal afzagen of inkorten. De vilten laag is 8 mm dik en de lamellen daarboven nemen 12 mm in beslag.
De akoestische panelen kunnen aan plafonds of wanden worden aangebracht en zijn zelfs geschikt voor vochtige ruimtes. De montage is relatief eenvoudig: je kunt ze ofwel lijmen, of met schroeven bevestigen. Zo realiseer je in een handomdraai een hoogwaardige interieurdecoratie met uitstekende geluidsabsorptie.
In de levering zijn twee akoestische panelen in de stijl Bold Broken Stripes inbegrepen. Het bijzondere aan deze akupanelen is het design met schuin afgezaagde lamellen, voor een dynamische, moderne uitstraling.
MEISTER – Ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse aanbieders van laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wandbekleding en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoge kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Schaduw: | middel |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Dikte (mm): | 20 mm |
| Materiaal draagplaat: | Vilt |
| Kleur draagplaat: | Zwart |
| Materiaal lamellen: | Hout/MDF |
| Type bevestiging: | Schroeven, Lijmen |
| Berekeningsmaat (mm): | 2600 x 330 mm |
| Toepassingsbereik: | Muur, Plafond, Binnenruimte |
| Kleur lamellen: | Bruin |
| Structuur toplaag: | Aan 3 zijden gecoat |
| Dikte draagplaat (mm): | 8 mm |
| Materiaal toplaag: | Decoratieve folie - PVC- en weekmakervrij oppervlak op papierbasis (cellulose) |
| Leveringsomvang: | 2 stuks per pakket, overeenkomend met 1,72 m² |
| Serie: | Acoustic Sense Bold |
| Decor: | Broken stripes |
| Lamellenbreedte (mm): | 67 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |