- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Aluminium steekschuttingpaal antraciet om op te schroeven
89 x 89 mm, 183 cm lang, voor steekschutting, incl. paalkap, paalhouder met plaat, paalafdeklat en L-beslag
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Aluminium steeksysteem-schuttingpaal antraciet om op te schroeven
De ideale oplossing voor steekschuttingen: aluminium schuttingpalen. Ze zijn gemaakt van sterk, licht metaal dat een lange levensduur garandeert. Elke schuttingpaal wordt geleverd met een praktische paalhouder met plaat incl. L-beslag, waarmee je de paal eenvoudig op een harde ondergrond, zoals steen, tegels of beton, kunt vastschroeven. Zo wordt de montage van de schutting bijzonder eenvoudig. De aluminium schuttingpalen in antraciet zijn niet alleen stabiel en veilig, maar zien er ook stijlvol uit. Ze passen perfect in elke tuin en geven deze een moderne uitstraling. Het mooie totaalplaatje wordt compleet gemaakt door een bijpassende paalkap en een afdekprofiel voor de paal, die eveneens in de levering zijn inbegrepen.
Specificaties
| Lengte (cm): | 183 cm |
| Breedte (cm): | 8,90 cm |
| Fabrikant: | Outgarden |
| Kleur: | Antraciet |
| Dikte (mm): | 89 mm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Leveringsomvang: | 1 x paal incl. paalkap, inrijhuls, paalafdekstrip en L - fitting |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |