Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4800887
Borstelmat met rubberen basis
60 x 90 cm, voor binnen en buiten
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Breedte (cm): | 60 cm |
| Lengte (cm): | 90 cm |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Natuurrubber |
| Toepassingsbereik: | Vloer |
| Dikte (mm): | 1,90 cm |
| Leveringsomvang: | Borstelmat met rubberen basis |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Borstelmat met rubberen basis"
Beoordeling schrijven
-37% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.959,00
adviesprijs
€ 3.099,00
-37% korting
-31% korting
-22% korting
-24% korting
-36% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 2.229,00
adviesprijs
€ 3.499,00
-37% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.699,00
adviesprijs
€ 2.699,00
-39% korting
-21% korting
-32% korting
-14% korting
-29% korting
-40% korting
Inhoud
1 stuk(s)
€ 1.199,00
adviesprijs
€ 1.999,00
-21% korting
-17% korting
Exclusief bij ons
-18% korting
Exclusief bij ons
-29% korting
-26% korting
-20% korting
-30% korting
-20% korting
-16% korting
-29% korting
Laatst bekeken