Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4082114
Design vloer Natura Wood Ezra lamel
7 mm dik, klikverbinding, geïntegreerde isolatie, geschikt voor vochtige ruimtes, getextureerd, 4-zijdig afgeschuind
Pakketprijs (2.26 m²):€ 40,45 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,5 mm |
| Kleur: | Bruin |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Belastingscategorie: | 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, komt overeen met 2,26 m² |
| Serie: | Natura Wood |
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Design vloer Natura Wood Ezra lamel"
Beoordeling schrijven
-25% korting
Inhoud
2.085 m²
(€ 70,68 / pakket)
€ 70,68
adviesprijs
€ 93,62
-29% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 44,97 / pakket)
€ 44,97
adviesprijs
€ 63,05
-52% korting
Perfect voor doe-het-zelf: zelfklevend
Inhoud
2.926 m²
(€ 31,89 / pakket)
€ 31,89
adviesprijs
€ 67,01
-31% korting
Perfect voor doe-het-zelf: zelfklevend
Inhoud
2.926 m²
(€ 46,52 / pakket)
€ 46,52
adviesprijs
€ 67,01
-48% korting
Perfect voor doe-het-zelf: zelfklevend
Inhoud
2.926 m²
(€ 34,82 / pakket)
€ 34,82
adviesprijs
€ 67,01
-17% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.76 m²
(€ 41,12 / pakket)
€ 41,12
adviesprijs
€ 49,40
PVC-vrij
Inhoud
2.76 m²
(€ 54,92 / pakket)
€ 54,92
adviesprijs
€ 60,44
-54% korting
Inhoud
3.345 m²
(€ 53,19 / pakket)
€ 53,19
adviesprijs
€ 116,74
-23% korting
Geschikt voor vochtige ruimtes
Inhoud
2.538 m²
(€ 83,50 / pakket)
€ 83,50
adviesprijs
€ 108,88
-43% korting
Uitverkoop
-21% korting
XL-plank
Inhoud
3.102 m²
(€ 142,38 / pakket)
€ 142,38
adviesprijs
€ 179,61
-21% korting
Inhoud
1.293 m²
(€ 33,49 / pakket)
€ 33,49
adviesprijs
€ 42,54
-39% korting
Inhoud
3 m
(€ 65,70 / stuk)
vanaf € 65,70
adviesprijs
€ 68,70
Laatst bekeken