Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L2100616
Frankfurter plint wit DF 2266 profiel 11 F MK
voor alle vloeren, B x H: 18 x 80 mm, 238 cm lang, cliptechniek, plintclips als toebehoren verkrijgbaar
Stukprijs (2.38 m):€ 13,99 Prijs per m: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
MEISTER plint Decorstrips met stabiele MDF-kern voor alle vloeren Bijzonder belastbaar...meer
MEISTER plint
Decorstrips met stabiele MDF-kern voor alle vloeren
- Bijzonder belastbaar
- Stabiele MDF-kern
- Bekleed met folie van hoge kwaliteit
- Hoge oppervlaktekwaliteit
Bijzonder montagevriendelijke cliptechniek: de plinten worden eenvoudig op plintclips gestoken en kunnen op ieder moment eenvoudig weer worden verwijderd. Bovendien zijn de plintclips met kabelgeleidingsdiepte (als optie verkrijgbaar) ideaal voor verborgen kabelgeleiding.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Schaduw: | helder |
| Leveringsomvang: | 1 stuk komt overeen met 2,38 m |
| Decorbenaming: | DF 2266 |
| Kleur: | Wit - Ral 9016 |
| Decor: | Wit |
| Lengte (cm): | 238 cm |
| Type bevestiging: | Clip montage, Schroeven, Nagelen, Lijmen |
| Plintprofiel (B x H): | 18 x 80 mm |
| Plintprofiel - Hoogte (mm): | 80 mm |
| Plintprofiel - Breedte (cm): | 18 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Frankfurter plint wit DF 2266 profiel 11 F MK"
Beoordeling schrijven
Inhoud
5.5 m²
(€ 43,99 / pakket)
€ 43,99
adviesprijs
€ 45,90
-21% korting
Inhoud
1.293 m²
(€ 33,61 / pakket)
€ 33,61
adviesprijs
€ 42,54
-43% korting
Inhoud
2.26 m²
(€ 27,10 / pakket)
€ 27,10
adviesprijs
€ 47,23
-28% korting
Inhoud
2.26 m²
(€ 33,88 / pakket)
€ 33,88
adviesprijs
€ 47,23
-21% korting
Hoogglans
Inhoud
2.592 m²
(€ 75,14 / pakket)
€ 75,14
adviesprijs
€ 95,64
Laatst bekeken