- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Houten-Performancevloer Multivo Eik Elegant Landhuisvloer gestructureerd
9,9 mm dik, XL-plank, geïntegreerde kurkisolatie, klikverbinding, mat gelakt, vierzijdige velling
Pakketprijs (2.39 m²):€ 475,61 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
HARO Parket Multivo Eiken Elegant Landhuisdeel gestructureerd
Dikte 9,9 mm, klikverbinding
Natuurlijke edelhoutlaag ontmoet slimme functionaliteit: De hoog presterende 6-laags opgebouwde hybride vloer MULTIVO combineert het beste van parket en designvloer. De oppervlakte beschermingslaag maakt de vloer bijzonder robuust, terwijl de toplaag van echt hout de natuurlijke uitstraling van parketvloeren accentueert. De elastische drukverdelingslaag ElastoTec zorgt voor hoog loopcomfort, de Rigid Coreboard biedt stabiliteit en sterkte en de HydroResist-barrière fungeert als damprem door opstijgend vocht tegen te houden. Bovendien is er een geïntegreerde kurk onderlaag die aanzienlijke geluidsisolatie biedt en het leggen van een extra onderlaag overbodig maakt. Met deze unieke combinatie creëert MULTIVO niet alleen een aantrekkelijke esthetiek, maar ook een uitstekende duurzaamheid en functionaliteit voor bijna elke woonruimte. In de badkamer moet de vloer niet worden gelegd, want de planken zijn tot op zekere hoogte waterdicht, maar niet geschikt voor vochtige ruimtes.
Hoogtepunten
- Duurzame vloer met echte hout toplaag
- Geoptimaliseerde geluidsisolatie dankzij geïntegreerde kurk isolatie
- Extreem hoog loopcomfort door de elastische drukverdelingslaag
- De stabiele Rigid Coreboard is bijzonder robuust en ongevoelig voor vocht wanneer er iets wordt gemorst.
Optiek
Deze elegante eikenvloer verfraait elke ruimte en geeft je huis een absoluut unieke uitstraling! De hoge dichtheid van eiken is ook economisch voordelig, omdat het warmte geleidt en voor warme voeten zorgt. Het natuurlijke landhuisdeel design van deze parketvloer heeft met zijn enkele planken uitstraling een natuurlijke en rustieke look, die in elke kamer voor gezelligheid zorgt. De 4-zijdige doorlopende V-groef van de plank benadrukt het rustieke landhuis karakter.
Het parket heeft een harmonieuze nerf: Het hout is vrij van scheuren en knoesten. Het gedetailleerd gestructureerde oppervlak geeft deze vloer een natuurlijke en levendige uitstraling. Het oppervlak van de planken is mat gelakt. Dit zorgt voor bijzondere duurzaamheid en maakt de vloer onderhoudsvriendelijk.
Technische details
De planken hebben een breedte van 23,5 cm, een lengte van 203 cm en zijn 9,9 mm dik. Met behulp van de klikverbinding "Top Connect" kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. De 0,55 mm dikke toplaag maakt de vloerbedekking bijzonder onderhoudsvriendelijk en robuust. Vanwege zijn optimale warmtegeleidende eigenschappen is hij zeer geschikt voor plaatsing op een warmwater vloerverwarming.
HARO – eindelijk thuis
Hamberger Flooring GmbH & Co. KG heeft zich met haar vloermerk HARO in het parketsegment tot marktleider in Duitsland ontwikkeld. Natuurlijke uitstraling, hoge kwaliteit en innovatie – dat geldt voor laminaat- evenals voor fineer-, kurk- en linoleumvloeren van HARO. Een gepatenteerd kliksysteem maakt het leggen voor doe-het-zelvers eenvoudig. De veelheid aan oppervlakken voldoet aan elke eis en passend accessoires maken het assortiment compleet.
Productinstructies
Belangrijke informatie over parketplanken met halve lengtes
Parketvloeren kunnen halve lengtes bevatten. Een pakket parket met halve lengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In een pakket zijn zowel planken met volledige lengte als met halve lengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank in het pakket. De verschillende plankafmetingen ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de verschillende stam lengtes van de verwerkte bomen. Aangezien de maten door de fabrikant worden bepaald, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halve lengtes zijn geschikt voor zowel open als regelmatig patroon, omdat ze de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Sortering: | Harmonieus |
| Breedte (cm): | 23,50 cm |
| Lengte (cm): | 203,50 cm |
| Fabrikant: | HARO |
| Serie: | Multivo |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | helder |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Top Connect |
| Dikte (mm): | 9,90 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Structuur: | Meerlaags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 4 st. per verpakking, komt overeen met 2,376 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HARO |
| Fabrikant | Hamberger Flooring GmbH & Co. KG |
| Postadres | Rohrdorfer Str. 133, D-83071 Stephanskirchen |
| E-mailadres | info@haro.com |
| URL naar contactformulier | https://www.haro.com/de/kontakt/ |