Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4100295
Kurk wandtegel MODULAR Terracotta met CORKGUARD oppervlak
7 mm dik, 580 x 580 mm, verlijmen
Pakketprijs (3.03 m²):€ 181,50 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Schaduw: | middel |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| Oppervlakbehandeling: | afgedicht |
| Type bevestiging: | Lijmen |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Toepassingsbereik: | Muur, Plafond |
| Fabrikant: | Granorte |
| Decor: | Terracotta |
| Serie: | Modular |
| Tegelformaat (L x B): | 58 x 58 cm |
| Materiaal: | Kurk |
| Oppervlakbehandeling (Fabrikant informatie): | CORKGUARD |
| Tegelformaat - Breedte (cm): | 58 cm |
| Tegelformaat - Lengte (cm): | 58 cm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Granorte |
| Fabrikant | GRANORTE GmbH DEUTSCHLAND |
| Postadres | Nimrodstraße 22, 90441 Nürnberg, Deutschland |
| E-mailadres | info@granorte.de |
| URL naar contactformulier | https://www.granorte.pt/de/kontakt/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Kurk wandtegel MODULAR Terracotta met CORKGUARD oppervlak"
Beoordeling schrijven
-43% korting
Eenvoudige DIY-montage
Inhoud
2.637 m²
(€ 52,48 / pakket)
€ 52,48
adviesprijs
€ 92,03
-55% korting
Bevordert het welzijn
Inhoud
2.88 m²
(€ 88,99 / pakket)
€ 88,99
adviesprijs
€ 198,43
-52% korting
Aangenaam binnenklimaat
Inhoud
2.88 m²
(€ 86,11 / pakket)
€ 86,11
adviesprijs
€ 178,27
-44% korting
Gezellige sfeer
Inhoud
3.03 m²
(€ 169,38 / pakket)
€ 169,38
adviesprijs
€ 299,97
-43% korting
Allergievrij thuis
Inhoud
1.98 m²
(€ 122,56 / pakket)
€ 122,56
adviesprijs
€ 215,82
-33% korting
Made in Sweden
Inhoud
2.785 m²
(€ 77,70 / pakket)
€ 77,70
adviesprijs
€ 116,69
Laatst bekeken