- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 7 Cashew Montreux Oak K652
1288 × 195 × 7 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, houtstructuur over het volledige oppervlak, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.51 m²):€ 32,60 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 7" Cashew Montreux Oak K652
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor bijna iedere ruimte.
Optiek
Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks uitstraling een natuurlijke en rustieke look, die elke kamer een warme, gezellige sfeer geeft. De rondom 4-zijdige V-groef van de plank benadrukt het rustieke landhuiskarakter. Dankzij de modernste prägtechnologieën is het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail gebaseerd op de natuurlijke structuur van hout.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 7 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met de robuuste overlay is geperst. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en de contralaag/stabilisatiefilm aan de onderzijde zorgt voor vormstabiliteit.
Het kliksysteem garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking ideaal voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entreezones. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continue belasting overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom perfect geschikt voor de installatie in vochtige ruimtes. De plaatsing op een warmwater-vloerverwarming is probleemloos.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Producthinweisen
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees vóór het leggen eerst zorgvuldig de installatie-instructies door om de juiste stappen te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Cashew Montreux Oak |
| Decorbenaming: | K652 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,51 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |