- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 7 “Clay Sola Oak” K647
1288 × 195 × 7 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, houtstructuur over het volledige oppervlak, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.51 m²):€ 32,60 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic" Clay Sola Oak K647, 7 mm
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot de perfecte vloer voor vrijwel iedere ruimte.
Optiek
Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks uitstraling een natuurlijke, rustieke look die elke kamer extra gezellig maakt. De rondom vierzijdige V-groef benadrukt het karakter van een stijlvolle tegelvloer. Dankzij de modernste prégentechnieken is de gestructureerde toplaag van deze vloer tot in het kleinste detail geïnspireerd op de originele structuur van hout.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 7 mm. Laminaat is driedelig van opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met het robuuste overlay wordt samengeperst. De dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag / stabilisatiefilm voor extra vormstabiliteit.
Het kliksysteem garandeert een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continue belasting overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dankzij de waterbestendige dragerplaat kan deze vloer ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn rond de 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsklassen zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de doe-het-zelfmarkt wereldwijd vertegenwoordigd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Clay Sola Oak |
| Decorbenaming: | K647 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,51 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |