- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 7 “Grizzly Montreux Oak” K650
1288 × 195 × 7 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, houtstructuur over het volledige oppervlak, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.51 m²):€ 32,60 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 7" Grizzly Montreux Oak K650
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
Het klassieke 1-strooks landhuisdeelformaat geeft elke kamer een harmonieus karakter, waardoor je woning extra natuurlijk oogt. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt de tegellook. Dankzij de modernste preegtechnieken benadert het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in de kleinste details de uitstraling en voelbare structuur van hout.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 7 mm. De opbouw bestaat uit drie lagen: de deklaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste toplaag is geperst, de HDF-drager van hoogverdichte houtvezel, en de contralaag/stabilisatiefilm die deze vloer vormvast en stabiel maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbekleding geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de private sfeer, zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de projectomgeving met gebruiksklasse (NK) 32.
Dankzij de waterbestendige dragerplaat kan deze vloer ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Boven een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie naar meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers actief. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel bij de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | donker |
| Decor: | Grizzly Montreux Oak |
| Decorbenaming: | K650 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,51 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |