- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 7 Sand Cantal Oak K654
1288 × 195 × 7 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, houtstructuur over het volledige oppervlak, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.51 m²):€ 35,11 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 7" Sand Cantal Oak K654
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit tot de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
De hoogwaardige landhuisdeel-optiek past optimaal bij elke interieurstijl. Dankzij het 1-strooks design oogt het laminaat harmonieus en elegant. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het karakter van de vloer en geeft deze een bijzondere structuur. Dankzij de modernste productietechnieken worden patroonherhalingen in de toplaag tot een minimum beperkt, waardoor een natuurlijk authentieke houtlook ontstaat.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 7 mm. Laminaat is driedelig in opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die is samengeperst met de robuuste overlay. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag / stabilisatiefilm voor extra stabiliteit.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte privéruimtes zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dankzij de weerstand tegen vocht, mogelijk gemaakt door de waterbestendige dragerplaat, kan deze laminaatvloer ook in vochtige ruimtes zoals de badkamer of keuken worden gelegd. Deze vloer is bovendien vrijgegeven voor gebruik op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel bij de vloerspecialist als in de bouwmarkt, wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzondere waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst de leginstructies zorgvuldig door om de juiste stappen te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Sand Cantal Oak |
| Decorbenaming: | K654 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,51 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |