- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 7 “Wheat Cornforth Oak” K638
1288 × 195 x 7 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, doorlopende houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.51 m²):€ 32,60 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 7" Wheat Cornforth Oak K638
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
De hoogwaardige landhuisdeeloptiek past moeiteloos in elke interieurstijl. Door het 1-strooks design oogt dit laminaat harmonieus en elegant. De rondom aangebrachte V-groef aan vier zijden versterkt het plankeneffect extra. Dankzij de gestructureerde toplaag ontstaat zowel optisch als voelbaar de indruk van een echte houten vloer.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 7 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met de robuuste overlay is geperst. De HDF-drager van hoogverdichte houtvezels zorgt voor stevigheid, terwijl de contralaag/stabiliseringsfilm aan de onderzijde voor extra stabiliteit zorgt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in huis, zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse 32.
Dankzij de weerstand tegen vocht door de waterbestendige HDF-drager kan deze laminaatvloer ook in vochtige ruimtes zoals badkamer of keuken worden gelegd. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge warmtegeleiding, waardoor hij uitstekend geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde houtmaterialenproductie zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Wheat Cornforth Oak |
| Decorbenaming: | K638 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 10 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,51 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |