- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 “Aged Montanara Oak” K848
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroon houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Aged Montanara Oak K848
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloerbedekking voor bijna iedere ruimte.
Optiek
Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter. Een absolute must-have voor liefhebbers van hout! De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het karakter van de vloer en geeft deze een bijzondere structuur.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die is samengeperst met de robuuste overlay. De dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor vormvastheid.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor sterk belaste woonruimtes zoals trappenhuizen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daardoor perfect geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer zonder problemen worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn circa 620 medewerkers actief. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vakhandel voor vloeren als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de installatie-instructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Aged Montanara Oak |
| Decorbenaming: | K848 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |