- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Antique Parioli Oak K855
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, houtstructuur allover, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Antique Parioli Oak K855
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloerbedekking voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter. Een must-have voor liefhebbers van hout! De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt de tegellook. Dankzij de modernste prentechnieken is het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail afgestemd op de natuurlijke structuur van hout.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw bestaat uit drie lagen: de deklaag, die samen met de decorfolie wordt samengeperst tot een slijtvaste toplaag, de HDF-drager van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabiliseringsfilm, die het product vorm- en loopstabiel maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste ruimtes in de particuliere sector, zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daardoor perfect voor installatie in vochtige ruimtes. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge thermische geleidbaarheid, waardoor hij uitstekend geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn circa 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerhandel als in de bouwmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk om het product voor de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de installatie-instructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Antique Parioli Oak |
| Decorbenaming: | K855 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |