- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Antique Volcano Oak K461
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Antique Volcano Oak K461
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel iedere ruimte.
Optiek
Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van de vloer wil benadrukken – voor een rustieke uitstraling. De rondom vierzijdige V-groef geeft het legpatroon extra structuur en zorgt voor een rustig, gelijkmatig beeld. Dankzij de voelbare structuur ontstaat zowel optisch als tactiel de indruk van een echte houten vloer.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw van het laminaat bestaat uit drie lagen: helemaal onderaan de contralaag/stabilisatiefilm, in het midden de HDF-drager met het kliksysteem en bovenaan de robuuste oppervlak- en decorlaag.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Door de waterbestendige dragerplaat kan deze vloerbedekking ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Deze vloer is bovendien vrijgegeven voor gebruik op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van de productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn circa 620 medewerkers actief. Met een breed assortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsklassen vertegenwoordigd, zowel bij de vloerspecialist als in de bouwmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk om het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst zorgvuldig de leginstructies door, zodat je alle stappen correct volgt.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | donker |
| Decor: | Antique Volcano Oak |
| Decorbenaming: | K461 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |