- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Beige Parioli Oak K788
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Beige Parioli Oak K788
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
De hoogwaardige landhuisdeel-look voegt zich optimaal in elke interieurstijl. Dankzij het 1-strooks design oogt het laminaat harmonieus en elegant. De rondom 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de vloer en geeft hem extra structuur. Dankzij de modernste prägetechnologieën benadert het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail de natuurlijke uitstraling van hout.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat is drieledig van opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, samengeperst met de robuuste overlay. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor vormvastheid.
Het kliksysteem garandeert een snelle, gemakkelijk te hanteren zwevende installatie. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste zones in huis, zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Deze vloer is daardoor perfect voor installatie in vochtige ruimtes. Dankzij de uitstekende warmtegeleiding kan de vloer zeer goed worden gelegd op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig circa 60 procent van de productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen werken circa 620 medewerkers. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarkten wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de installatie-instructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic 7 |
| Decor: | Beige Parioli Oak |
| Decorbenaming: | K788 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |