- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 “Biscotti Oak” K453
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroon houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 38,40 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Biscotti Oak K453
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van zijn vloer wil benadrukken – voor een rustieke, natuurlijke sfeer. De rondom vier zijden aangebrachte velling accentueert daarbij extra sterk het plankeneffect.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw van het laminaat bestaat uit drie lagen boven elkaar: helemaal onderaan de contralaag/stabilisatiefilm, in het midden de HDF-drager met het kliksysteem en bovenaan de robuuste oppervlak- en decorlaag.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte privéruimtes zoals trappenhallen of entrees. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continue belasting overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Door de waterbestendige dragerplaat kan deze vloerbedekking ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Dankzij de uitstekende thermische geleiding kan deze vloer bovendien uitstekend worden gelegd boven een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert vandaag ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers actief. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de leginstructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Biscotti Oak |
| Decorbenaming: | K453 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |