- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Cotto Cremona Oak K2737
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Cotto Cremona Oak K2737
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken hem tot de perfecte vloer voor bijna iedere ruimte.
Optiek
Het klassieke 1-strooks landhuisdeel-formaat geeft elke kamer een harmonieus karakter, waardoor je huis bijzonder natuurlijk oogt. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt de tegellook. Dankzij het gestructureerde oppervlak ontstaat optisch en voelbaar de indruk van een echte houten vloer.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat is driedelig van opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samengeperst is met de robuuste overlay. De dragerplaat is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor stabiliteit.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte zones in de privéwoning, zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom perfect voor plaatsing in vochtige ruimtes. Boven een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden gelegd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende fabrikanten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsklassen vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerhandel als in de bouwmarktsector wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst de leginstructie zorgvuldig door, zodat je alle stappen correct uitvoert.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Cotto Cremona Oak |
| Decorbenaming: | K2737 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |