- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 “Cotton Greenvale Oak” K640
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, allover houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Cotton Greenvale Oak K640
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van zijn vloer wil benadrukken – voor een rustieke sfeer. De rondom vierzijdige V-groef accentueert het plankeneffect extra sterk. Dankzij de modernste productieprocessen worden patroonherhalingen in de oppervlaktestructuur tot een minimum beperkt, zodat er een natuurlijk en authentiek houtdecor ontstaat.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw van het laminaat bestaat uit drie lagen boven elkaar: onderaan de contralaag/stabilisatiefilm, in het midden de HDF-drager met het kliksysteem en bovenaan de robuuste oppervlak- en decorlaag.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloer geschikt voor intensief gebruikte privéruimtes zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Door de waterbestendige dragerplaat kan deze vloer ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals de keuken of badkamer. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid is deze vloer zeer geschikt om te plaatsen op een warmwater-vloerverwarming.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde houtmateriaalproductie zijn ongeveer 620 medewerkers werkzaam. Met een breed assortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenhandel als in de doe-het-zelfmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees vóór het leggen eerst zorgvuldig de verlegeinstructies door om de juiste stappen te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | helder |
| Decor: | Cotton Greenvale Oak |
| Decorbenaming: | K640 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |