- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 “Cream Darcy Oak” K844
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroon houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Cream Darcy Oak K844
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor vrijwel iedere ruimte.
Optiek
De hoogwaardige landhuisdeeloptiek past zich moeiteloos aan elke interieurstijl aan. Door het 1-strooks design oogt het laminaat harmonieus en elegant. De 4-zijdig rondom lopende V-groef benadrukt de tegellook.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. Laminaat heeft een driedelige opbouw: de bovenste laag bestaat uit de decorfolie, die samen met de robuuste overlay is samengeperst. De HDF-drager is gemaakt van hoogverdichte houtvezels en aan de onderzijde zorgt de contralaag/stabilisatiefilm voor extra vormstabiliteit.
Het kliksysteem garandeert een snelle, eenvoudige zwevende installatie. De vloer valt in gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte woonruimtes, zoals trappenhallen of entrees. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik overtuigt hij met gebruiksklasse (NK) 32 ook in commerciële toepassingen.
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Deze vloer is daarom perfect voor gebruik in vochtige ruimtes. Voor toepassing op een warmwater-vloerverwarming is deze vloer goedgekeurd.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van de productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmaterialen zijn circa 620 medewerkers actief. Met een breed assortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitssegmenten vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vloerenvakhandel als in de bouwmarkt, wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product voor de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de installatie-instructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Decor: | Cream Darcy Oak |
| Decorbenaming: | K844 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |