- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Laminaat Atlantic 8 Dark Montanara Oak K849
1288 × 195 × 8 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroon houtstructuur, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 33,88 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Laminaat KronoFlooring "Atlantic 8" Dark Montanara Oak K849
Laminaat is de ideale combinatie van design en functionaliteit. De moderne uitstraling en het bijzonder onderhoudsvriendelijke oppervlak van deze laminaatvloer maken dit de perfecte vloer voor bijna elke ruimte.
Optiek
Landhuisdelen zorgen met hun 1-strooks uiterlijk voor een elegante, rustieke vloer vol karakter. Een must-have voor liefhebbers van hout! De rondom lopende 4-zijdige V-groef benadrukt de uitstraling van afzonderlijke planken.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19,5 cm, een lengte van 128,8 cm en een dikte van 8 mm. De opbouw bestaat uit drie lagen: de toplaag, die samen met de decorfolie tot een slijtvaste oppervlakte is geperst, de HDF-drager van hoogverdichte houtvezel en de contralaag/stabilisatiefilm, die het product vormvast en stabiel maakt.
Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief belaste woonruimtes zoals trappenhallen of entreezones. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continue belasting overtuigt hij in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32.
Dit product is voorzien van een waterbestendige dragerplaat en is daardoor uitstekend beschermd tegen vocht. Daarom kan deze vloer probleemloos worden gelegd in vochtige ruimtes zoals de keuken of badkamer. Het leggen op een warmwater-vloerverwarming is zonder problemen mogelijk.
KronoFlooring
KronoFlooring is een van de toonaangevende producenten van laminaatvloeren en levert tegenwoordig ongeveer 60 procent van zijn productie aan meer dan 80 landen wereldwijd. Het bedrijf werd in 2001 opgericht als dochteronderneming van Kronospan Lampertswalde. Op de locatie met een volledig geïntegreerde productie van houtmateriaal werken ongeveer 620 medewerkers. Met een breed productassortiment is KronoFlooring in alle kwaliteitsniveaus vertegenwoordigd, zowel in de gespecialiseerde vakhandel voor vloeren als in de doe-het-zelfmarkt wereldwijd. KronoFlooring hecht daarbij bijzonder veel waarde aan kwaliteit en innovatie.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst de leginstructies zorgvuldig door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Fabrikant: | KronoFlooring |
| Serie: | Atlantic |
| Schaduw: | donker |
| Decor: | Dark Montanara Oak |
| Decorbenaming: | K849 |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Klikverbinding: | Ja |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KronoFlooring |
| Fabrikant | Kronoflooring GmbH |
| Postadres | Mühlbacher Strasse 1, 01561 Lampertswalde, Deutschland |
| E-mailadres | info@krono-original.com |